Італійський міністр, який обурив висловлюваннями про Україну, потрапив у великий скандал через отримання грошей від Путіна

 

Віце-прем’єр-міністр і глава Міністерства внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що анексія Криму Росією була «законною» і назвав революцію в Україні 2014 року «фальшивою».

Про це він розповів в інтерв’ю The Washington Post, пишуть Надзвичайні новини з посиланням на Апостроф.

Сальвіні, член правої партії «Ліга» (колишня «Ліга Півночі»), виступив за скасування санкцій проти Росії.

«Тому що вони не довели, що стали корисними і відповідно до отриманої інформації, вони завдають шкоди італійському експорту», — заявив він.

Крім того, на питання журналіста видання про анексію Криму, глава МВС Італії сказав, що «існують певні історично російські зони з російською культурою і традиціями, які «законно» належать Російській Федерації».

При цьому він порівняв окупацію півострова з революцією в Україні.

«Порівняйте його з «фальшивою» революцією в Україні, яка була «псевдореволюцією», профінансованою зарубіжними країнами — схожою з революціями під час «арабської весни», — говорить Сальвіні.

Варто відзначити, що на адресу партії «Ліга» звучали звинувачення в тому, що вони приймають кошти від російської правлячої партії «Єдина Росія».

«Це фальшиві новини. Ми судимося з тими, хто повідомляє про це. Це неправда. Ми ніколи не брали жодного євро, рубля або жодного долара», — прокоментував цю інформацію Сальвіні.

У той же час, про існування угоди між партіями «Ліга» і «Єдина Росія» міністр відповів: «Так, це була політична угода, яку транслювали у всесвітній мережі. Предметом угоди була співпраця між молодіжними рухами в культурних і економічних питаннях, подібно, як і з іншими партіями, такими як «Національний фронт» у Франції і «Партією свободи» в Австрії «.

У соціальних мережах неоднозначно відреагували на заяви міністра.

Share

One Comment

  1. Lissa Schlereth

    I just want to say I am just new to blogging and site-building and actually savored you’re web site. Almost certainly I’m going to bookmark your site . You absolutely have fantastic posts. Cheers for revealing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.