«Його знайшли серед полеглих, щоб нам було на кого рівнятися із живих»: Сьогодні свій День Народження святкує Герой України Ігор «Сутінок» Гордійчук!

Його знайшли серед мертвих, щоб нам було на кого рівнятися із живих.

Генерал-майор Ігор Гордійчук пройшов пекло на Савур-Могилі, отримав надскладне поранення та, попри біль і неоднозначні прогнози лікарів, зміг знову встати на ноги й очолює нині Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.

Сьогодні, 12 листопада, Герой України святкує свій День Народження!

Фонд «Повернись живим» вітає Ігоря Володимировича зі святом, дякує за мирне небо над більшою частиною України та бажає міцного здоров’я і безмежного щастя!

Ми знаємо, як сильно ви мрієте про перемогу. І знаємо, як багато зусиль щодня докладаєте для здійснення цієї спільної для українців мрії.

Дякуємо!

Все буде Україна!

Як повідомляв «Обозреватель», нинішній керівник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук в зоні АТО очолював загін спецназу і був відомий під позивним «Сутінок».

Гордійчук командував загонами під час оборони і штурму Савур-Могили.

12 днів протистояв терористам, незважаючи на поранення і контузію. До останнього залишався на полі бою. Коли відходив — потрапив під обстріл «Градів». Осколок від снаряда влучив у потилицю.

Гордійчук — єдиний Герой України, якому указ про надання звання був виданий, коли воїн лежав в комі.

Після повернення в свідомість, «Сутінок» проходив реабілітацію в США. Президент України Петро Порошенко вручив йому орден прямо у військовому госпіталі.

Під час засідання Ради регіонального розвитку у Києві Президент Петро Порошенко привітав з днем народження генерал-майора Збройних Сил України, начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Героя України Ігоря Гордійчука.

«Сьогодні день народження справжнього символа нової України, Героя України Ігоря Гордійчука.

Йому виповнилося 46 років», — сказав Глава держави і запропонував присутнім на засіданні Ради регіонального розвитку привітати Героя зі святом.

Учасники зібрання підтримали пропозицію Петра Порошенка та стоячи привітали воїна оплесками.

Президент потис офіцеру руку і висловив найкращі побажання у день народження.

«Служу українському народові», — відповів на привітання Ігор Гордійчук.

 

Share