Його звільнили з полону бойовиків менше року тому: після пережитого серце Кіма Дуванова працювало на межі… Солдате, почивай з миром

Помер колишній полонений бойовиків Кім Дуванов.

Кім Дуванов, український військовослужбовець, який був звільнений з полону російських гібридних сил у грудні 2019 року.

Як повідомило Радіо Свобода, про його смерть сповістили колишній полонений, розвідник 56-ї мотопіхтотної бригади Олексій Кодьман, волонтерка Олена Бєлячкова та журналістка і волонтер Моніка Андрешевська, яка займається темою звільнення утримуваних в ОРДЛО українців.

За їхніми словами, причиною смерті військового стали проблеми з серцем.

«Полон вбиває також тих, котрі з нього повернулись. Друзі, сьогодні відійшов у вічність Кім Дуванов, солдат Збройних сил України, який повернувся з полону під час обміну полоненими в кінці 2019 року.

Його серце не витримало. Мені бракує слів, не знаю що сказати.

Коли ми бачилися в госпіталі після обміну полоненими, вся сім’я була дуже щаслива, що вони нарешті разом, я не можу собі уявити, що переживає у цей момент його дружина. Він тільки повернувся додому. Все мало бути добре…» – написала Андрушевська.

Олена Бєлячкова також додала, що військовому стало погано із серцем.

Кім Дуванов підписав контракт із ЗСУ у 2017 році, потрапив у полон у травні 2019-го. 29 грудня того ж року він повернувся на вільну територію України в рамках великого обміну.

З полону його чекали дружина та двоє синів.

В Ізюмі на Харківщині  живе сім’я Кіма Дуванова. Старший син Яким вчиться в Харкові,  дружина Олена і маленький Гліб, якому 8 років, мешкають в Ізюмі. В одному із творів, які задавали в школі, Гліб написав: «Мій тато найкращий у світі»…

Гірко, що відходять у вічністьтакі сини України.

Share