Карта України без Криму на двох українських каналах напередодні російських виборів: чи дійсно технічна помилка

Віце-прем’єр Вячеслав Кириленко заявив, що поява в ефірі загальнонаціональних телеканалів зображення карти України без Криму — «не випадковість, а чиясь цілеспрямована робота».

«Якщо майже водночас на двох українських загальнонаціональних телеканалах прямо напередодні виборів Путіна у Росії у прямому ефірі з’являються карти України без Криму, це вже не випадковість, а чиясь цілеспрямована робота», — заявив віце-прем’єр у мікроблозі Twitter.

Кириленко додав, що не вірить у такі «технічні помилки».
«Мають бути прізвища», — зазначив він.

Обидва телеканали вибачилися перед телеглядачами. На СТБ заявили, що проведуть службове розслідування, після чого ухвалять кадрові рішення.

У вечірньому випуску новин 16 березня на телеканалі «UA: Перший» в прямому ефірі відбулися технічні неполадки, в результаті яких глядачі 27 сек. бачили карту України без Криму.

СТБ також показав в ефірі карту України без Криму.

Це сталося в ефірі програми «Холостяк» 16 березня.

У неділю телеканал опублікував заяву, в якій назвав показ карти України без окупованого Росією півострова неприпустимою помилкою.

СТБ заявив, що це зображення є «неприємною для нас технічною помилкою і ні в якому разі не є офіційною позицією каналу СТБ про державні кордони України».

Share

One Comment

  1. Maximo Durette

    I just want to tell you that I am all new to weblog and certainly enjoyed this web page. Likely I’m likely to bookmark your site . You definitely come with terrific article content. Many thanks for sharing with us your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.