Кажете, інтуїція? А може це ваш янгол-охоронець хоче про щось попередити? Не пропустіть бодай 1 з цих 5 знаків

Якщо ваш янгол хоче вас попередити, він посилає вам 1 з цих 5 сигналів. Тільки не пропустіть.

Янголи оберігають і направляють нас. Це божественні створення любові і світла, які допомагають людям в житті.

У кожної людини є свої унікальні янголи-хранителі. У когось один, у когось декілька; але завжди можна закликати їх на допомогу.

Янголи поважають вашу свободу і не втручатимуться, якщо їх не закликати, — хіба що ваше життя в небезпеці. Янголи спілкуються з нами через інтуїтивні відчуття і спеціальні сигнали.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності якогось рішення, завжди можна звернутися до янголів за підтвердженням.

Янгольські знаки допомагають нам відчути з ними зв’язок, зміцнюють інтуїцію і надають нам впевненості, щоб рухатися вперед.

Крім того, янголи постійно подають нам знаки, особливо коли хочуть привернути нашу увагу.

Ваші янголи знають всі ваші найпотаємніші бажання, мрії, справжні почуття, страхи, недоліки, плюси і мінуси. Янголи  знають вашу справжню сутність як людини і духовного створіння.

Коли янголи хочуть попередити вас або нагадати вам про щось важливе, вони посилають вам знаки.

1. Дзвін у вухах.

Дзвін у вухах — дуже поширений спосіб зв’язку між янголами і людиною. Це може бути знаком підтримки, який нагадує вам, що янголи поруч і готові втішити вас.

Це також знак підтвердження; дзвін у вухах вказує на те, що ваші вчинки і думки в цей момент правильні і важливі. Якщо ви раптом почуєте дзвін у вухах, знайте: янголи повідомляють, що ви на вірному шляху.

2. Число 11.

Числа — це універсальна мова, яку янголи використовують для зв’язку з нами. Повторювані числа — це послання, значення якого залежить від конкретних цифр.

Зокрема, число 11 має багато значень, і янголи часто посилають його щоразу, коли хочуть вам щось повідомити. 11 означає пробудження. Янголи закликають вас «прокинутися» або в духовному сенсі, або в тому сенсі, що вам пора усвідомити якусь істину, від якої ви відвертаєтеся (наприклад, що якісь стосунки себе вичерпали).

3. Пір’я.

Якщо ви раптом знайшли пір’їнка, це знак від ангела-хранителя: не сумуйте! Це розрада, що все буде добре і ви не самотні.

4. Яструби.

Яструб — це символ інтуїції. Янголи посилають яструбів як знак, що вам слід іти за своєю інтуїцією, яка не підводить вас, навіть якщо ваша точка зору відрізняється від більшості. Яструб нагадує вам, що не можна ігнорувати істину, інакше в майбутньому це може обернутися проблемою.

5. Дивні відчуття в ділянці сонячного сплетіння.

Чакра сонячного сплетіння (розташована на 5 см нижче пупка) вкрай чутлива до енергії; саме тому про інтуїцію говорять «нутром чую». Янголи посилають відчуття в цій ділянці, щоб попередити: щось не так!

Ви можете відчути нудоту, напругу, навіть легкий дискомфорт. Не ігноруйте це  — зверніть увагу на те, в який момент дискомфорт проявляється.

Наприклад, якщо вас починає нудити в присутності якоїсь людини, це знак, що вам як мінімум не варто залишатися з нею наодинці.

Чим краще ви навчитеся розпізнавати знаки янголів, тим точнішою буде ваша інтуїція.

Якщо ви не розумієте якийсь знак, зверніться до янголів за роз’ясненням. Вони завжди знайдуть спосіб підказати вам.
Джерело

Share