Кіна не буде! Принаймні, українського: «Слуги народу» проголосували за відміну держфінансування українських продюсерів на користь…іноземних

«Слуги народу» позбавили українське кіно держфінансування, – Княжицький

Депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький заявив, що в одному з комітетів Верховної Ради нардепи від президентської фракції «Слуга народу» проголосували за те, щоб виключити українських продюсерів із числа тих, хто може отримати держпідтримку при виробництві кінофільмів.

Про це Княжицький написав у Facebook, повідомляють Букви.

“Сьогодні на засіданні комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики “Слуги народу” проголосували за виключення з переліку суб’єктів, які отримують державну підтримку у вигляді повернення кваліфікованих витрат, українців.

Держава, на їхню думку має підтримувати іноземних продюсерів, а не українських”

За його словами, це “суперечить Конституції, логіці, міжнародній практиці і громадянським почуттям”.

“Вдячний тим, хто не голосував за таке антиукраїнське рішення і тим членам правлячої партії, хто голосував за цей абсурд, але у виступах висловлював сумніви у його обгрунтованості.

Небезпека монобільшості у тому, що вседозволеність заколисує тверезе мислення і веде до численних помилок. Вони поки цього не розуміють”, – підсумував Княжицький.

Раніше народний депутат України від партії “Європейська солідарність” Микола Княжицький розкритикував законопроект від “Слуги народу” про кінематограф, який передбачає повернення коштів іноземним компаніям, які знімають фільми в Україні.

Share