Китайський Новий рік 2018: коли, де і як відсвяткувати

Якщо традиційних українських свят вам було мало, то Новий рік можна зустріти ще раз! За китайським календарем.

До слова, зустрічатимете не 2018, а 4716 рік, повідомляє 24 Канал.

Цьогорічне святкування розпочнеться 16 лютого і буде тривати аж до 2 березня.

Раніше святкування тривало цілий місяць (а ще кажуть, що українці забагато відпочивають), але в сучасному світі місяць вихідних це занадто, тому святкові дні дещо скоротили. Цього року гуляння відбуватимуться 15 днів.

У світі, в Україні зокрема, Новий рік за китайським стилем святкуватимуть здебільшого 16 лютого.

До речі, китайський Новий рік має непостійну дату, адже він залежить від місячного календаря. Тож свято припадає на один із днів у проміжку з 21 січня по 21 лютого.

Триватиме рік Жовтого земляного собаки до 4 лютого 2019 року.

Під час святкування Китайського Нового року люди обмінюються подарунками.

Традиційно китайці обмінюються червоними конвертами з грошима, намистом з монет і мандаринів. Але підійде будь-що, що символізуватиме багатство. Цим подарунком ви бажаєте людині благополуччя і достатку в наступному році.

Стартує святкування з ароматів Сходу і феєрверків! Для чого? Все дуже просто, щоб відлякувати злих духів від врожаю. Звісно, у сучасному світі – це лише традиція, але китайці ретельно її дотримуються.

Тож не забудьте купити для святкування бенгальські вогні та ароматичні палички. Або ж ароматичну лампу, якщо давно мріяли про неї – ось чудова нагода.

В останній день китайці традиційно запалюють червоні ліхтарі. Запустити у небо ліхтар можна й в Україні.

Саме у цей день вдягають намисто з мандарин і влаштовують сімейне застілля. Все це без проблем можна повторити і в нас.

Запросіть рідних і друзів, а щоб не стояти біля плити, можна замовити їжу з китайського ресторану. Їх зараз достатньо у всіх великих містах України. Тільки обережніше з екзотикою: не пробуйте все і одразу, інакше травна система може не впоратися і свято буде зіпсоване.

До вибору одягу радимо поставитися відповідально. Китайці за допомогою одягу намагаються задобрити тварину-патрона року.

Зважаючи, що йде рік Жовтого земляного собаки, вдягайте жовтий одяг чи аксесуари. Підійде природня палітра, наближаючи вас до гармонії з природою. Тим більше нюдові тони у тренді! А от яскраві, надмірно вишукані речі краще залишити на інший випадок.

Не рекомендують одягатися в одяг з тваринними принтами. Забудьте про “леопард”, кольори “під тигра” і т. д. Як вважають східні люди – це може розізлити рік собаки. Зрештою, про такий одяг краще взагалі забути. Також радять відмовитися від хутра.

Але головне – гарний настрій і позитивні думки!

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.