Коли в Україні настане “світле майбутнє”: з’явився прогноз

Соціологічне дослідження показало, що українці не вірять в те, що країна найближчим часом стане на ноги.

Більшість українців (40,4%) вважають, що Україна як незалежна держава повністю встане на ноги не раніше, ніж через 10-15 років.

Крім того опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології, показало що, ще 25% впевнені, що в країні все налагодиться в доступному для огляду майбутньому.

А ось оптимістів виявилося найменше – 16, 1%. Вони впевнені в тому, що Україна відновиться в найближчі 5 років.

Відзначимо. що серед тих, хто не вірить в стабілізацію ситуації в Україні, 30% людей готові виїхати з країни. При цьому з тих, хто хоче виїхати, 64% хочуть виїхати назавжди, 57% – від готових голосувати за гроші, 42% тих, хто не голосує на виборах, не бачачи в цьому ніякого сенсу, 31% – від тих, хто відвідує виборчі ділянки від випадку до випадку.

При цьому журналісти Юлія Мостова та Сергій Рахманін вважають, що такі бажання українців можна зрозуміти. Адже багато хто дійсно хочуть втекти від українських кровопивців-олігархів і кровососів-чиновників.

Проте, журналісти також підкреслили і іншу сторону медалі.

“Однак з’ясовується, що значна частина тих, хто подумує про втечу, на Батьківщині готові бути реципієнтами, але не донорами. Аритмічність або коматозний громадянськість даної частини населення служить і приводом для їх невіри в нормальне майбутнє України”, – заявили журналісти.

Нагадаємо, раніше Politeka писала, що на питання про ставлення до трудової міграції в Росію, 41,9% відповіли, що робота в РФ – прийнятна річ, якщо вдома заробіток відсутній. Ще 21,2% обрали «філософський» варіант відповіді: «какая разница, де заробляти?», – йдеться в результатах дослідження.

Джерело: Politeka

Share

One Comment

  1. Magdalen Goodrick

    I just want to mention I’m all new to blogging and certainly liked this page. Almost certainly I’m going to bookmark your site . You definitely come with fabulous writings. With thanks for sharing with us your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.