«Кошти треба витрачати на живих, а не на трупи»: Глава МОЗ Ємець вважає, що наші батьки і дідусі з бабусями не заслуговують на допомогу

Кошти треба витрачати на людей молодше 65 років, «а не на трупи» — міністр охорони здоров‘я.

Епідемія COVID-19 в Україні ще й близько не досягла свого піку. З кожним днем ​​вона продовжує набирати нових обертів, а це означає, що кількість заражених і загиблих від цієї інфекції найближчим часом буде тільки збільшуватися.

З таким тривожним заявою виступив вчора ввечері, 25 березня, глава українського Міністерства охорони здоров’я Ілля Ємець.

Відео з промовою чиновника було опубліковано на сторінці Міністерства охорони здоров’я в соціальній мережі «Фейсбук».

У своєму зверненні чиновник стверджує, що завжди «говорив і буде говорити людям правду».

А правда, за словами міністра, полягає в тому, що кожен день в країні фіксують нові осередки інфекції, це говорить про її стрімке поширення.

Це означає, що в Україні піку епідемії найближчим часом чекати не варто.

Зараз коронавірус на території нашої держави все ще перебуває на стадії активного поширення, а значить кількість заражених і жертв буде рости з кожним днем. При цьому Ємець зазначив, що Україна, на жаль, не готова до глобальної світової пандемії і тому влада повинна піти на більш жорсткі і рішучі заходи по боротьбі з поширенням цієї хвороби.

Кошти треба витрачати на людей молодше 65 років, «а не на трупи», вважає міністр охорони здоров‘я.

Міністр Ємець, в ефірі одного з телеканалів практично заявив, що лікувати і витрачати кошти потрібно «не на трупи», а на тих кому менше 65 років.

Ось пряма цитата: «Ми ж знаємо статистику, скільки в нас людей, старших за 65 років. Хоч це і прикро, але тривалість життя середня для чоловіків, по-моєму, складає 65 років.

Тому я скажу відверто, що фінансисти, які нам повинні допомагати, починають розраховувати на тих людей, які ще у нас ще живі.

Я не жартую, і не лякаю. Я весь час кажу: ви підрахуйте, скільки нам треба виділити фінансів на живих людей, а не на трупів».

Скажіть це десь в Німеччині, чи Британії, а може в США.

Спочатку вони гроблять медицину та знищують реформу, потім вони продають маски на ліво — на право, а тепер лікувати тих кому за 65 вже не потрібно?

Дно…

Share