Кожен обере собі «свій» час: Комітет Європарламенту схвалив скасування переведення годинників в ЄС на сезонний час. Названа дата

Комітет Європарламенту схвалив скасування переведення годинників в ЄС на сезонний час

2021-й рік може бути останнім роком із сезонною зміною часу в Євросоюзі

Комітет із питань транспорту та туризму Європейського парламенту схвалив проект про скасування переходу на літній та зимовий час в Євросоюзі.

Про це повідомляється на сайті Європарламенту, пише 112.ua.

За таке рішення віддали голоси 23 депутати, 11 проголосували проти. Тепер за це питання мають проголосувати Європарламент та країни — члени ЄС.

Відповідно до проекту, 2021-й рік може бути останнім роком із сезонною зміною часу в ЄС.

Транспортний комітет запропонував, щоб останню зміну часу на годинниках в ЄС провели останньої неділі березня 2021 року для тих країн, які бажають залишися в режимі «літнього часу».

Країни — члени ЄС, які вважають за краще зберігати свій стандартний час, також відомий як «зимовий час», можуть востаннє перевести стрілки годинника останньої неділі жовтня 2021 року.

У галузі транспорту ще залишаються кілька неврегульованих питань щодо переведення годинників. Наступну зустріч міністрів транспорту країн ЄС з цього приводу заплановано на червень.

Як повідомлялося, торік в ЄС запропонували скасувати перехід на сезонний час. Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер ініціював дебати в парламенті після того, як більшість опитаних громадян ЄС заявили, що переведення годинників слід скасувати.

Тоді ж Мінекономрозвитку України, заявило, що проситиме Кабмін про внесення подібних змін до порядку обчислення часу в Україні в разі ухвалення такого рішення в ЄС.

Share