Кремль ось-ось оголосить рішення по Сєнцову. І воно, схоже, буде позитивним. Кажуть, дякувати варто Меркель

Стало відомо, коли Кремль звільнить Олега Сенцова.

Російська влада близька до прийняття рішення по звільненню українського політв’язня Олега Сенцова, який незаконно утримується у в’язниці РФ і голодує вже більше 100 днів.

Очікується, що Кремль найближчим часом озвучить рішення по Сенцову.

Про це повідомив російський журналіст і політичний оглядач Костянтин Еггерт, передає ONLINE.UA з посиланням на «Укрінформ».

Еггерт зазначив, що за останню добу інформацію про те, що керівництво Росії готує рішення по Сенцову, йому підтвердили два надійних джерела в західних дипломатичних колах.

Він передбачає, що в Кремлі почали обговорювати питання звільнення українського політв’язня в результаті зустрічі російського глави Володимира Путіна і канцлерки Німеччини Ангели Меркель в Берліні, яка відбулася 18 серпня.

«Очевидно, мова йде скоріше про позитивне рішення, тобто про певну формі звільнення Сенцова. Якщо Кремль захоче, щоб Сенцов був вільний, він буде вільний», — вважає російський журналіст.

Він також зазначає, що інформація про звільнення Сенцова з’являється не вперше, але в попередні рази вона не відповідала дійсності. Але в цей раз, впевнений політичний оглядач, практична робота з цього питання дійсно проводиться.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що в Росії відмовились обміняти Олега Сенцова на російських ув’язнених в Україні.

Share

One Comment

  1. Andree Syversen

    I just want to say I am just all new to weblog and absolutely enjoyed your website. Likely I’m planning to bookmark your blog . You definitely have excellent posts. Thank you for revealing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.