Кримський суд поставив за мету «зламати»: Володимир Балух, український фермер, зносить тортури за український прапор над домівкою

Стан Балуха погіршився, він змушений вживати знеболювальні препарати, — Дінзе

Адвокат Ольга Дінзе 10 вересня 2018 року після судового засідання відвідала українського активіста, політичного в’язня Володимира Балуха в СІЗО Сімферополя.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт «Кримської правозахисної групи».

За словами Ольги Дінзе, українець має дуже поганий вигляд.

«У мого підзахисного хворобливий вигляд, він дуже погано почувається. Володимира мучать сильні головні болі, запаморочення, болі в спині та печінці. Він вживає знеболювальні препарати. Ситуація з голодуванням залишається без змін», — розповіла Ольга Дінзе.

Нагадаємо, вранці 10 вересня відбулося судове засідання у «Верховному суді» окупованого Криму. Суд не задовольнив апеляційну скаргу захисту українця на відмову «Залізничного районного суду» Сімферополя про припинення провадження за клопотанням на умовно-дострокове звільнення Володимира Балуха.

«Суд» також не скасував ухвалу суду про продовження запобіжного заходу.

На початку судового засідання «прокурор» Денис Мишкін клопотав про припинення розгляду клопотання про умовно-дострокове звільнення за першим вироком, оскільки вже було винесено новий вирок. «Суддя» задовольнив клопотання «прокурора».

Засідання було відкритим, але самого Володимира Балуха до залу суду не доставили, він брав участь у засіданні за допомогою відеозв’язку.

За словами адвоката, засідання відбувалося дуже напружено, Володимир Балух обурився виступом російського прокурора, який назвав рішення «Залізничного районного суду» Сімферополя про відмову в УДЗ «обґрунтованим і законним».

«Володимир був обурений і заявив, що більше не хоче «брати участі в цьому фарсі». «Суддя» вирішив відключити зв’язок із СІЗО, фактично вилучивши Балуха із засідання», — розповіла Ольга Дінзе.

Адвокат наголосила, що, розглядаючи апеляцію захисту на рішення про умовно-дострокове звільнення Володимира Балуха, «Верховний суд» посилався на характеристику активіста від адміністрації кримського СІЗО, яка не вивчалася в «суді» першої інстанції.

Ольга Дінзе вважає таке рішення суду необґрунтованим та незаконним.

Share

3 Comments

  1. Jamee Averitte

    I just want to mention I am just all new to blogging and site-building and truly enjoyed this blog. Likely I’m going to bookmark your website . You actually have good articles. Bless you for revealing your blog.

  2. Cecelia Edge

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.