Куди можуть долетіти російські С-400 з окупованого Криму: Європа мусить замислитися

МінТОТ показав на мапі, куди можуть долетіти російські С-400 з окупованого Криму.

РФ розгорнула зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 «Тріумф» поблизу міст Севастополь, Феодосія, Євпаторія в окупованому Криму.

Про це інформує прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, пише Аргумент.

«Російська Федерація продовжує мілітаризувати тимчасово окупований Кримський півострів, розширюючи свої військові позиції.

Станом на кінець вересня 2018 року РФ розгорнуто зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 „Тріумф“ поблизу міст Севастополь, Феодосія та Євпаторія», — йдеться у повідомленні.

Як зазначають у МінТОТ, зенітно-ракетні комплекси С-400 «Тріумф» оснащуються ракетами різних типів, зокрема: 48Н6 та 40Н6 з дальністю ураження до 250 і 400 кілометрів відповідно. Вони можуть вражати цілі на висоті до 60 км.

Фахівці МінТОТ також підготували карту з зонами ураження відповідно до місць розгортання вказаних ракетних комплексів на тимчасово окупованій території АРК.

У міністерстві наголошують, що в радіусі ураження ЗРК С-400 «Тріумф» перебувають всі повітряні судна, як цивільні, так і військові, які знаходяться над акваторією Чорного і Азовського морів, та над територіями країн Чорноморського регіону — Румунії, Молдови та Туреччини.

 

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.