Лавров погрожує всьому світу «точкою неповернення»: «Захід нагнітає напруженість поблизу російських кордонів, а Україна взагалі намагалася підірвати Кримський міст»

Хотіли підірвати Кримський міст: після атаки на Україну прокинувся Лавров – погрожує США, ОБСЄ та всьому світу.

Ще більше розхитав і без того нестабільне положення Росії у світі.

Керівник російського Міністерства внутрішніх справ Сергій Лавров на тлі подій, які відбувалися у Керченській протоці, вирішив знову взятися на «налагодження дипломатичних стосунків» із Заходом.

Але при цьому в своїй промові він озвучив такі речі, які більше натякають на протилежне: мовляв, конфронтація у відносинах Росії і Заходу не носить фатального характеру, але через нагнітання напруженості біля кордонів РФ «точка неповернення» може бути пройдена.

«Впевнені, що нинішня конфронтаційність (Росії і Заходу – ред.) не носить фатального характеру. Для цього в європейських столицях повинні відмовитися від геополітичних ігор «з нульовою сумою», і приступити нарешті до виконання взятих на себе в рамках ОБСЄ та Ради Росія-НАТО зобов’язань з формування рівної і неподільної безпеки», — зазначив Лавров.

Він додав, що нібито «здоровий глузд візьме гору», тому що «ми несемо спільну відповідальність за благополучне майбутнє нашого континенту»:

«Сьогодні США і низка інших країн Заходу продовжують нагнітати напруженість, в тому числі поблизу російських кордонів.

У результаті виникає атмосфера стратегічної напруженості, виникають ситуації, коли «точка неповернення» може бути пройдена… безрадісне становище справ в Євроатлантиці – прямий наслідок вузькокорисливої лінії з розширення Північноатлантичного альянсу і створення нових обмежувальних ліній в Європі «, — підсумував Лавров.

«Коли офіційні особи України прямо, відкрито, гласно, публічно закликали підірвати Кримський міст, я щось не чув з Брюсселя якихось закликів до української влади урезонити цих своїх представників і припинити здійснювати терористичні акти.

Я думаю ще не все ми побачили, що буде пов’язано з наслідками вчорашньої провокації», — переконував він.

Share