«Лев» готується до стрибка: завершене випробування нової бронемашини для ЗСУ, для якої нема перешкод ні вдень, ні вночі, ні в мороз, ні в спеку

Укроборонпром» завершив випробування нової бронемашини «Лев».

Машина створена на базі танка Т-72 і призначена для евакуації і буксирування військової техніки в умовах бойових дій.

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу держконцерну «Укроборонпром», успішно завершило відомчі випробування броньованих ремонтно-евакуаційної машини (БРЕМ) «Лев» і готова до її серійного виробництва.

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому», передає УНІАН.

«Машина створена на базі танка Т-72. БРЕМ призначена для евакуації і буксирування несправної, пошкодженої гусеничної та колісної військової техніки в умовах бойових дій, проведення її поточного і середнього ремонту в польових умовах», — сказано в повідомленні.

В держконцерні зазначили, що «Лев» оснащений лебідкою з тросом робочою довжиною 200 метрів, яка розвиває тягове зусилля в 22000 — 25000 кг, а при використанні додаткових поліспастів — до 75000 кгс.

Електрозварювальне обладнання, яке живиться від генератора ремонтно-евакуаційної машини, дозволяє проводити електрозварювальні роботи в польових умовах. БРЕМ «Лев» має кран-стрілу вантажопідйомністю 12 тонн для проведення в польових умовах монтажу-демонтажу вузлів і агрегатів, зокрема, танкових башт, двигунів, коробок передач, опорних катків і т. п.

Додатково машина обладнана вантажною платформою, що дозволяє транспортувати запасні частини, необхідні для проведення ремонтних робіт, вагою до 1,5 тонни», — сказано в повідомленні.

На БРЕМ «Лев» передбачена можливість установки двигуна потужністю 780 (840) к/с, які дозволяють 41-тонної машини розвивати максимальну швидкість руху до 60 км/год.

Бронемашина здатна працювати в діапазоні температури повітря від -40 до +40 градусів Цельсія, а також має запас ходу не менше 460 кілометрів грунтовою дорогою. Екіпаж машини – три людини, на озброєнні БРЕМ – кулемет НСВТ (КТ-12,7)

Довідка УНІАН. Львівський бронетанковий завод — одне з провідних підприємств бронетанкової промисловості України, з 2011 року входить до складу ДК «Укроборонпром».

Державний концерн «Укроборонпром» створений в 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів і беруть участь у військово-технічному співробітництві. До складу концерну входять близько сотні підприємств ОПК України.

Share

One Comment

  1. Felton Smucker

    I just want to mention I am very new to blogging and honestly liked your blog site. Very likely I’m want to bookmark your blog post . You actually come with perfect writings. Regards for sharing with us your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.