Ліквідація грузинського журналіста, що в ефірі нецензурно вилаяв Путіна, готувалася… в Україні. Взаємодопомога спецслужб врятувала йому життя

Українські спецслужби попередили вбивство журналіста, який обматюкав Путіна в прямому ефірі

Грузинський журналіст Георгій Габунія нецензурно висловився в прямому ефірі щодо Путіна.

У Грузії затримали громадянина Росії, який за завданням лідера Чечні готував вбивство журналіста Гіоргія Габунії.

Інформацію про підготовку замаху передали спецслужби України.

Про це 15 червня з посиланням на директора опозиційного телеканалу «Мтаварі архі» («Головний») Ніку Гварамія повідомив сайт Jam news, пише Gazeta.ua.

12 червня в Тбілісі в ході спецоперації затримали громадянина Росії Васамбека Бокова, який організовував вбивство журналіста «Мтаварі архі» Гіоргія Габунії.

За наявною інформацією, Габунія вже декілька місяців перебував під наглядом. Ліквідація журналіста планувалася і координувалися в Україні, а управління відбувалося з Чечні.

Однак, за інформацією директора телеканалу, офіційно Боков у Грузії був затриманий з іншого приводу.

«Контртерористична служба Грузії затримала громадянина Росії Васамбека Бадрієвіча Бокова, інгуша за національністю, який народився в Інгушетії 21 грудня 1982 року.

Офіційна причина арешту не пов’язана з запланованим вбивством Гіоргія Габунії на замовлення Рамзана Кадирова. Про це грузинській владі стало відомо від правоохоронних органів України», — заявив Ніка Гварамія.

З Габунія планували розправу через його скандальну програму в ефірі телекомпанії «Руставі-2» 7 липня 2019 року.

Журналіст Георгій Габунія, який тоді працював на телеканалі «Руставі-2», в прямому ефірі нецензурно висловився про Володимира Путіна.

Після цього він неодноразово отримував погрози на свою адресу. Зокрема, глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що «Габунію потрібно заховати за сімома парканами, бо перший же зустрічний може зробити з ним те, чого він заслужив».

Share