«Люди уже в Украине здесь жить не будут»: Новий голова Луганської області Комарницький є засновником парафії УПЦ МП в «ЛНР»

Новий голова Луганської ОВЦА Комарницький є засновником парафії УПЦ МП в «ЛНР», — волонтер

Новий керівник Луганської обласної ВЦА Віталій Комарницький є засновником релігійної організації «Парафія на честь святителя та сповідника Луки Кримського міста Луганська»

Про це повідомив волонтер і блогер Роман Сініцин, зазначаючи, що Комарницький не вказав це у декларації, передає Depo.Донбас.

За його словами, ідеться про Луганську парафію УПЦ МП, яка діє на території Луганської області, а свої служби переважно проводить на території Луганського медичного університету в окупованому місті Луганську, скоро там закінчать будувати і новий храм.

«Про все це я дізнався просто зателефонувавши за вказаним у реєстрі номером телефону. Спілкувався із священником, який сказав, що перебуває на території т.зв. ЛНР.

Але це не так цікаво. Цікаво, що серед засновників цієї релігійної організації, крім майже очільника ОДА Віталія Мар`яновича Комарницького, виявилися досить неоднозначні люди. Ну тобто однозначні.
Сєпари», — додав Сініцин.

Наприклад, Ковшарова Любов Петрівна і Ковшаров Олег Васильович із селища Хрящуватого. Вони фігурують на відео Грема Філіпса 2014 року. Олег Ковшаров представляється протоієреєм.

«Ось коротка розшифровка їхнього діалогу:

  • «Здесь будет дальше Украина или Новороссия?»

Батюшка: «Люди уже в Украине здесь жить не будут» – качает головой.

Любовь Петровна: «Мы хотим только Новороссию», — цитує мовою оригіналу Сініцин.

Share