Майдан закінчився 4 роки тому. А от Антимайдан зачаївся і прагне реваншу: біля власного дому напали на суддю Дячука, який веде справу про розстріли на Майдані

Невідомі, викрикуючи погрози, напали і побили суддю Дячука, який веде справу про розстріли на Майдані — він госпіталізований.

Увечері 14 вересня в Києві було скоєно напад на суддю Святошинського районного суду Сергія Дячука.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє портал Ради суддів України.

На суддю напали біля його будинку, зараз він перебуває в одній зі столичних лікарень. «Поліції нападника затримати не вдалося», — уточнили в Раді суддів України. Інші подробиці в повідомленні не наводяться.

За інформацією журналіста Наталії Двалі, напад стався приблизно о 22.30. «Напали ззаду, били, судячи з усього, кийком, вигукували погрози».

Інформація про напад внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 296 (хуліганство) частина 4 (дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї.

Напад зловмисника на нього Сергій Дячук пов’язує з професійною діяльністю. «Про це свідчать погрози розправитися з суддею і вислови, що повторюють риторику людей, які невдоволені тими рішеннями, які судді ухвалюють, та закликають до розправи над суддями», — йдеться у повідомленні.

Суддя Дячук відомий громадськості тим, що під його головуванням відбуваються слухання справи вбивства людей на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

Справа, у якій вже фігурують 157 потерпілих та понад 500 свідків. На лаві підсудних — п’ятеро екс-службовців київського полку «Беркут». Їх звинувачують у масовому вбивстві протестувальників, а також у вчиненні терористичного акту.

«Рада суддів України звертається до правоохоронних органів ретельно розслідувати спробу нападу і вжити невідкладних заходів, аби нападника було затримано і притягнуто до відповідальності», – сповідомили в Раді суддів.

Голова Ради суддів України Олег Ткачук повідомив, що цей випадок нападу на суддю буде предметом обговорення на засіданні Ради, що відбудеться 17 вересня 2018 року в Одесі.

«Рада суддів України стурбована тим, що ті, хто закликає до розправи над суддями, дедалі частіше переходять до дій. Потрібно невідкладно вживати заходів, які покладуть цьому край!» — наголосив Олег Ткачук.

Share

One Comment

  1. Robt Hrdlicka

    I simply want to tell you that I am all new to weblog and actually savored you’re blog. More than likely I’m want to bookmark your site . You really have exceptional stories. Kudos for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.