Майор у відставці торгує іграшками «для дорослих». Бізнес успішний — всі задоволені

Офіцер, який прослужив у Збройних Силах України 14 років, пройшовши шлях від лейтенанта і до майора, побував в Афганістан в 2013 році, захищав східні кордони України на початку війни, після звільнення відкрив власний магазин товарів «для дорослих» в Україні.

Про це повідомляє «Українська правда» -ТАБЛОID

Інтернет-магазин став лідером на ринку інтимних товарів в лічені місяці і займає перші місця як з продажу, так і за пошуковими запитами.

Як вдалося офіцеру у відставці піднятися вище ніж конкуренти і чому саме в цій ніші?

Під час служби в армії не покидала думка про створення власної справи. З початку 10-х років став цікавитися основами ведення бізнесу в тому числі і в мережі, яка вже на той час займала величезну частину ринку товарів і послуг.

За деякий час вдалося освоїти до напівпрофесійного рівень веб-програмування та SEO. Вивчив англійську до робочого рівня. Але займатися комерцією не став, адже законодавчо військовослужбовцям забороняється заняття підприємницькою або будь-якою іншою діяльністю, яка приносить прибуток.

У 2013 році проходив службу в складі військ НАТО в Ісламській Республіці Афганістан, де займався бойовою підготовкою офіцерів Афганської національної армії в таких містах як Кандагар, Кабул, Чагчаран і Герат.

З початком бойових дій на Сході України був повернтий на Батьківщину. Брав участь в АТО. У 2017 році звільнився так як не міг продовжувати службу за станом здоров’я, віддавши армії 14 років життя.

Завдяки моїй коханій, в найкоротші терміни вдалося зібрати команду фахівців і зареєструвати юридичну особу. Проаналізувавши конкурентів, вивчивши роботу наших колег за океаном, ми змогли в повній мірі реалізувати задумане.

Чому саме іграшки для дорослих? По-перше, це приємно, а по-друге це дуже слабка ніша з низьким порогом входження і з великими можливостями зростання.

В нас є інтернет-представництва в кожному обласному центрі України за винятком тимчасово окупованих територій і АР Крим.

Зупинятися на досягнутому, звісно, не збираємося.

В Україні плануємо переходити на інші товари і послуги, а також працюємо над створенням розважального ЗМІ.

Помітивши наше швидке зростання в Україні, надійшло кілька пропозицій щодо запуску інтернет-магазинів в ряді країн Європи, – розповів майор у відставці.

Share

One Comment

  1. Jonathon Stahley

    I simply want to tell you that I am newbie to blogging and absolutely savored this web blog. More than likely I’m want to bookmark your website . You absolutely come with superb writings. Cheers for revealing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.