Майже кожен п’ятий теракт в Україні був націлений на одну область: у агресора саме цей регіон викликає напади сказу

Майже кожен п’ятий попереджений теракт в Україні був націлений на Харківську область – Порошенко

Україна продовжить зміцнювати свою безпеку, щоб не допустити проникнення бойовиків і диверсантів.

Україна не допустить проникнення диверсантів і бойовиків в регіони, що межують з Російською Федерацією, запевняє президент України Петро Порошенко в ході урочистостей з нагоди 25-річчя заснування Національної академії правових наук України 29 вересня в Харкові, пише Сегодня.

«Ми будемо і далі зміцнювати заслін безпеки, який надійно захищає регіон від проникнення терористів, диверсантів і бойовиків», – заявив президент.

Порошенко підкреслив, що завдяки зусиллям Служби безпеки України, прокуратури, інших силових підрозділів зупинена підготовка великої кількості терактів.

«Від усіх терористичних актів, які готувалися в Україні, відсоток в Харківській області становить понад 18% – підриви будинків судів … планувався і підрив підприємств оборонного комплексу», — розповів президент.

Навесні Порошенко заявив, що в Україні припинили понад 400 спроб терористичних актів.

«Кількість спроб терористичних атак проти України вже перевалила за 400. Терористи готуються в таборах, розташованих в Ростовській, Бєлгородській, Курській та інших областях РФ», – заявив він.

За словами Порошенка, частина з них вербуються на українській окупованій території, інша частина набирається з російських громадян.

Раніше глава СБУ Василь Грицак звернувся до керівника ФСБ РФ Олександра Бортнікова із закликом припинити діяльність, яка може дестабілізувати ситуацію в РФ і дати привід російським військовим для початку повномасштабної кампанії проти України, передає «Українська правда».

«Я до вас звертаюся як офіцер до офіцера … Навіть в умовах війни є правила, які не можна порушувати працівникам спецслужб.

Ви перейшли всі межі, які тільки можна перейти. І ви, і я знаємо, що до організації терактів на території України – і в Одесі, і в Харкові, і в Херсоні і інших містах причетні співробітники спецслужб РФ», – заявив Грицак.

В СБУ також заявляли, що російські спецслужби намагаються здійснити терроистичні акти на території Росії, щоб звинуватити в цьому українську владу.

Share

One Comment

  1. Armandina Rian

    I just want to tell you that I’m new to blogging and actually enjoyed your web-site. Almost certainly I’m likely to bookmark your website . You really come with wonderful posts. Thanks a bunch for sharing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.