Машини на еврономерах легалізують за символічну плату?

Знайшовся ще один варіант вирішення складної долі автомобілів з європейською реєстрацією — символічний збір до державного бюджету.

А для російських авто хочуть ввести спецзбір. Про це заявив глава підкомітету Верховної Ради України з питань удосконалення Податкового кодексу, народний депутат від «Народного фронту» Олександр Кірш, передає Канал 24.

«Щодо Єврономерів можу повідомити, що вже досягнуто дуже складний економічний і політичний консенсус. У результаті останніх акцій протесту і роботи в комітеті вийшли на рішення про те, що власники авто на Єврономерах заплатять до держбюджету символічний внесок», — заявив Кірш.

Що стосується пропозиції деяких експертів ввести спецзбір для автомобілів з іноземною реєстрацією, які перетинають наш кордон, в тому числі транзитом, наприклад, з Росії до Криму або з Європи, то, на думку нардепа, ідея неоднозначна.

«Для авто з російськими номерами однозначно можна вводити такий спецзбір. Що стосується авто з Польщі, Угорщини, Словаччини, то ці країни постачають нам зараз газ. Тому на тлі погіршення відносин з тією ж Польщею та Угорщиною, введення додаткових зборів або обмежень недоцільно.

Такий збір можна вводити для авто з іноземною реєстрацією, виключаючи країни ЄС», — пояснив Кірш.

Генеральний директор в Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає таку ініціативу несправедливою.

На його думку, в такому випадку слід зробити так, щоб всі автомобілісти могли ввозити в країну автомобілі і розмитнювати їх за символічними ставками.

Share

One Comment

  1. Viviana Burridge

    I just want to say I’m very new to blogging and honestly liked you’re page. Very likely I’m planning to bookmark your website . You certainly come with incredible posts. Thanks a bunch for sharing with us your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.