Массовий психоз «дєдивоєвали» до добра не доведе: Як у російський «Безсмертний полк» потрапив відомий нацист Гейдріх, якого записали Гердановим

У російський «Безсмертний полк» потрапив відомий нацист Гейдріх, якого записали Гердановим.

До російського сайту «Безсмертний полк» невідомі додали обергруппенфюрера СС, керівника СД і РСХА Рейнхарда Гейдріха.

Про поповнення в «Безсмертному полку» повідомив журналіст Юрій Гудименко у Facebook.

Він зазначив, що скористалися опцією «запиши діда в полк» з-під німецького VPN.

На німецькій формі Гейдріха «дубове листя замінили зіркою», залишивши нашивку, а прізвище Гейдріх – на Герданов, при цьому написавши у біографії, що той брав участь у польській операції в 1939 році.

В результаті Роман Іванович Герданов (Рейнхард Гейдріх) успішно пройшов перевірку, яку сайт нібито проводить перед публікацією, і поповнив «Безсмертний полк».

«Таким нескладним чином російська галерея дідів, які воювали, поповнилася. Зайняло це хвилин п’ять-шість.

Тільки треба було замінити ім’я, а то воно занадто німецьке, і на дубове листя на зірку, і все (та й з листям б, я думаю, пропустили).

Біографія, до речі, майже в усьому правдива. Дійсно учасник Другої світової (не уточнюється ж, з якої сторони), дійсно член партії (знову ж таки не уточнюючи якої), дійсно учасник польської операції (власне, розробляв операцію «Консерви», провокацію, з якої почалося розчленування Польщі).

Дійсно загинув в, хм, автокатастрофі (спільна чесько-британська операція, машина Гейдріха була обстріляна і в підсумку підірвана).

Дати смерті-народження правильні.

Хіба що народився не в Омську, ну вибачте.

Думав притримати це до дев’ятого травня, раптом хто з портретом в натовпі пройдеться по Москві», – пише журналіст.

Share