Медведчук готується стати президентом України в 2021 році

Українцям готують сценарій згідно якого наступним президентом України може стати одіозний Віктор Медведчук.

Звісно мова не йде про те, що він зненацька виграє президентську кампанію 2019 року, яка вже фактично стартувала, але мова йде про те, що він може стати президентом або ж в.о. президента в 2021 році.

Як інформує replyua.net, про це у своєму блозі пише відомий український журналіст Віталій Портніков.

За його словами, найімовірніший сценарій отримання влади Медведчуком може бути тоді, коли до влади в 2019 році прийдуть популістські політичні сили.

Портніков припускає, що, можливо, Медведчук буде прем’єром в «Уряді національної єдності», або ж неочікувано, скажімо, за станом здоров’я президент сам подасть у відставку і Медведчук стане на чолі країни, задекларувавши головну мету – припинити війну з Росією.

Зморені українці «проковтнуть» наживку, адже вже понад усе хочуть миру та спокою.

На думку Портнікова, сам Медведчук вже повність готується до своє нової місії.

Просто так люди, які не вважають себе великими політичними фігурами не дають розширене інтерв’ю BBC, де заявляють про себе як про великого українського політика, патріота, який не працював і не працює в інтересах Порошенка чи Путіна, а завжди керувався інтересами виключно України.

Журналіст зауважує, що, якщо популістам вдасться реалізувати задуманий план, то Україна знову років на 50-70 буде відкинута у розвитку і знову опиниться під гнітом Росії.

Share

3 Comments

  1. Riley Strano

    I simply want to mention I am just beginner to blogging and truly liked this blog site. Most likely I’m want to bookmark your blog post . You actually come with fantastic articles. Cheers for revealing your web site.

  2. Erich Halim

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.