Мертве море? Ізраїль? Ні — Лемурійське озеро. Херсонщина! Лікує шкіру і суглоби…

Напевне перший-ліпший перехожий на вулицях Херсона розкаже вам про те, де, на його думку, краще відпочити в області, біля якого моря – Чорного чи Азовського, про свій улюблений пляж. А от якщо ви запитаєте про Лемурійське озеро, то змусите замислитися навіть херсонців, повідомляє Укрінформ.

Хоча на лікування до нього на Херсонщину їдуть туристи з-за кордону, а грязі цього озера вже привернули увагу іноземних косметичних фірм.

Розташоване казкове озеро (власне — джерело) у селі Григорівка Чаплинського району, в одній із бухт затоки Сиваш. Це кілометрів за сто від Херсона.

Вода Лемурійського озера дуже збагачена різноманітними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію, бромистого магнію. Саме ця рожева вода, взаємодіючи із грязями Сиваша, значно посилює їх якості.

«Відзначу, рожева вода джерела (Лемурійського озера – ред.) має дуже приємний запах, незважаючи на те, що знаходиться серед грязей лиману Сиваша, де навколо сірководень», — каже Катерина Деревянко з Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації.

Це унікальне рожеве озеро в Херсонській області не має аналогів в світі, пише на своїй сторінці в соцмережі Володимир Кривоніс, — передає merezha.co

За чудодійною водою українцям не потрібно їхати в Ізраїль на Мертве море, достатньо відвідати Херсонщину на кордоні з окупованим Кримом, де розташоване цілюще Лемурійськє озеро, вода і грязі якого за своїми властивостями не мають аналогів в Європі.

В озері неможливо потонути через величезну вміст солі — до 300 грамів на літр. Але головне в іншому — озеро цілюще — лікує шкіру та суглоби.

Один з тих, хто зцілився в озері, підприємець Володимир Виговський, каже: «Мене сюди принесли на ковдрах. Через три дні я встав, через півтора року я вилікувався від хвороб, лікувати які офіційна мeдицинa досі не береться».

Після декількох років досліджень води Рожевого озера Одеський інститут курортології таки встановив, що вода і бруд звідси насичені низкою хімічних елементів, тому здатна лікувати.

А ось відкрили унікальне джерело абсолютно випадково. Наприкінці 60-х років тут впав військовий літак. Величезна воронка почала заповнюватися водою з підземного джерела. І про дивовижні властивості водойми довгий час ніхто не здогадувався.

А ще кажуть, що Рожеве озеро – це залишками доісторичного Лемурійського моря. Періодично вода в озері відступає, і ви опиняєтесь на пляжі з рожевої солі – завдяки мікроорганізмам, які називають озерним планктоном, і які дають цей колір.

Тут дуже гарно, очі розбігаються від краєвидів.

«Досліджують грязі озера влітку представники відомої косметичної фірми. Ці грязі сертифіковані у ЄС», — каже Сергій Кліщевський, голова Присиваської сільської об’єднаної територіальної громади, до якої входить село Григорівка.

З точки зору лікувальних властивостей – Лемурійське озеро є унікальним, дивовижним місцем, стверджує доктор медичних наук, керівник Херсонського обласного центру громадського здоров’я, депутат Херсонської обласної ради Юрій Ромаскевич.

«Рожеве озеро – за рахунок йодобромних сполук. Тому основне використання такої води в неврологічній практиці – вегето-судинна дистонія, у шкірній практиці – псоріаз.

А от найцікавіше, на мій погляд, використання цієї рожевої води – це те, що стосується високого вмісту так званих фолікуліноподібних речовин. Це те, що дуже добре для жінок, які страждають від запальних захворювань статевої системи, які супроводжуються безпліддям.

Усі практично бронхолегеневі захворювання, включно з бронхіальною астмою. Це також чисте дихання – таким хворим корисно там дихати.

Крім того, тут є ще й грязі», — розповідає Юрій Ромаскевич.

 

Share

2 Comments

  1. Alesha Gebbia

    I just want to say I’m all new to blogging and site-building and definitely loved you’re web site. Most likely I’m want to bookmark your blog . You amazingly come with superb articles. Thanks a bunch for sharing with us your webpage.

  2. Isaias Garmany

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.