Мешканцям Донбасу, житло яких постраждало від обстрілів, нинішній Кабмін пообіцяв компенсацію: кому, коли і скільки дадуть

Кабмін пообіцяв компенсацію до 300 тисяч грн власникам зруйнованих будинків на Донбасі

Мешканці Донбасу, житло яких постраждало в результаті російської агресії, зможуть отримати від держави компенсацію.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, пише today.ua.

Зазначається, що Кабінет міністрів прийняв відповідне рішення про компенсаційні виплати.

“Відтепер власники житлових будинків (квартир), які були зруйновані в результаті збройної агресії Російської Федерації, на сході України зможуть отримати від держави грошову компенсацію.

Сума виплати компенсації постраждалим буде визначатися за показниками вартості будівництва житла у відповідних областях України, при цьому граничний її розмір складе 300 тис. гривень”, – повідомили в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Так, проводити обстеження зруйнованого житла будуть органи місцевого самоврядування – людям будуть видаватися відповідні акти.

Відзначається, що за станом на 1 червня 2019 року в Луганській області налічується 393 зруйнованих будинків приватної форми власності.

“Для отримання компенсації потерпілі повинні подати відповідні заяви і документи в спеціально створених комісіях при обласних державних адміністраціях (обласних військово-цивільних адміністраціях), які будуть приймати рішення про надання грошової компенсації …

Кошти для забезпечення грошової компенсації за зруйноване житло будуть передбачені в державному бюджеті України”, – додали в міністерстві.

Share