«Морський їжак» настовбурчив колючки: агресивний сусід змушує Естонію вчитись захищати себе зі зброєю. Беруть участь і добровольці

В Естонії відбуваються найбільші в історії країни військово-морські навчання.

В Естонії в Мінній гавані в Талліні в неділю почалися найбільші в історії країни військово-морські навчання Mere-siil 2018 (Морський їжак 2018).

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в прес-службі головного штабу Сил оборони.

Під час навчань відпрацьовуватиметься діяльність керівних структур ВМС та відбудеться підготовка резервістів.

«Таких навчальних зборів у військово-морському флоті ще не проводили за останні 25 років. Збори почалися з формування частин, потім готуватимуть строковиків за спеціальностями», — розповів командувач ВМС морський капітан Юрі Саска (Juri Saska).

У маневрах, які відбуватимуться до 27 вересня, візьмуть участь близько 200 резервістів, кадрових військовослужбовців, строковиків і представників воєнізованої добровольчої організації «Кайтселііт».

До маневрів також залучені представники департаменту поліції і прикордонної охорони, водного департаменту і державної канцелярії.

Велика частина навчань відбудеться в Мінній гавані.

Резервісти відпрацьовуватимуть дії зі зброєю, надання першої медичної допомоги, комп’ютерну справу, охорону порту, розмінування, принципи управління підрозділами.

Раніше навчання проводили окремо за морськими спеціальностями: для морських саперів, зв’язківців, берегових підрозділів, командирів підрозділів резервістів.

Share

One Comment

  1. Stanton Bumba

    I simply want to tell you that I’m beginner to blogs and actually savored your page. Almost certainly I’m likely to bookmark your site . You surely have outstanding well written articles. Thanks a bunch for sharing your blog site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.