Московський патріархат — проти екзархів Константинополя: на 1 жовтня титушків у рясах завозять у Київ з регіонів для силових провокацій

Перед томосом: Моспатріархат організовує силові провокації біля осель екзархів Константинополя.

У п’ятницю, 28 вересня, керівники відділів безпеки безпеки УПЦ Московського патріархату прийняли рішення про початок пікетів і провокацій поблизу місць проживання екзархів Вселенського патріархату, які прибули в Київ у справі надання томосу помісній Українській православній церкві.

Як передає “Новинарня“, про це з посиланням на свої джерела повідомив громадський активіст Роман Сініцин, співзасновник волонтерського фонду “Народний тил”.

За його даними, Московська церква має намір влаштувати вуличні протистояння та силові провокації біля місць проживання єпископа Едмонтона і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіона та архієпископа Памфільського і Західної Єпархії УПЦ в США Даниїла, делегованих у Київ Вселенським патріархом Варфоломієм.

Такі дії є реалізацією політики Священного синоду УПЦ МП та РПЦ в Москві, які оголосили вимогу, щоб екзархи Константинополя покинули “канонічну територію” МП.

“На 1 жовтня звозять з регіонів і мобілізують в Києві своїх біснуватих прихожан і “спортіків” (різні підконтрольні охоронні фірми)”, – написав Сініцин у “Фейсбуці” 29 вересня.

Він назвав представників УПЦ – агентів ФСБ, які вчора прийняли таке рішення.

“Власне, це керівники “відділів безпеки” цієї ФСБшної структури”, – зазначив волонтер, назвавши імена організаторів провокацій:
– о. Михайло Варахоба (Хмельницька єпархія),
– о. Сергій Грицаюк (Житомирська єпархія),
– о. Георгій (Тернопільська єпархія),
– о. Віктор Земляний (Рівненська єпархія),
– о. Олег Точинський (Волинська єпархія),
– о. Василь (Івано-Франківська єпархія),
– о. Олексій Радіонов (Сумська єпархія).

“Що я хочу сказати. Адреси проживання і місця перебування цих і інших мракобєсів в рясах відомі.

Велика кількість священиків в УПЦ МП зрозуміли, що діла не буде, і зливають інформацію активістам та в УПЦ КП, куди збираються переходити разом зі своїми приходами в разі надання томосу.

Уся ця гундяєвська шарашкіна контора зараз тріщить по швам і скоро лопне. Але наостанок вони вирішили ще побриткатись, з тітушньою, зброєю і кровопролиттям”, – констатував Роман Сініцин.

“А ще наснилось сьогодні, що там, за відомими адресами, зовсім згодом щось згорить або з вищеперерахованими ФСрами щось трапиться непоправне. В разі, якщо в Києві ці ідіоти таки підуть на провокації щодо екзархів, та й взагалі”, – додав волонтер.

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.