Моторошна тенденція: російські генерали, які захоплювали Крим, воювали в Сирії чи на Донбасі, щось надто швидко і загадково полишають цей світ

Російські генерали після Криму, Донбасу та Сирії чомусь «мруть самі і швидко» — СБУ

У Російській Федерації спостерігається дуже висока смертність серед генералів, які керували військовими операціями на територіях України та Сирії.

Про це поінформував у п’ятницю в Херсоні полковник Центрального апарату СБУ Валерій Удовиченко на зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентами закладів вищої освіти міста, присвяченій питанню інформаційної агресії Російської Федерації проти України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У Російській Федерації чомусь дуже велика смертність у генералів — генералів спецслужб, генералів збройних сил Російської Федерації.

Дуже вони мруть чомусь самі швидко. Особливо після анексії Криму, особливо після того, як літак МН17 був збитий (над Донбасом — ред.), і після сирійської кампанії. Учасники-генерали, які керували цими операціями. Загадкові смерті», — сказав Удовиченко.

Він зазначив, що деякі з цих російських генералів чомусь застрелилися або ж отруїлися.

Крім того, полковник української спецслужби нагадав і про загадкові смерті російських дипломатів, які багато знали про те, як готувались і здійснювались анексія Росією Криму та військові операції російських збройних сил на території українського Донбасу.

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.