Може хто упізнає татуювання: дівчинка, що потрапила в аварію, без свідомості, але кличе маму

На Київщині лікарі просять допомогти опізнати дівчину з татуюванням, яка потрапила у ДТП.

У дівчини, якій може бути і 14, і 20 років, не було з собою документів. Дівчина знаходиться без свідомості.

Васильківська центральна районна лікарня закликала допомогти опізнати жертву ДТП, пише УНІАН.

«30.07.2018р. о 2:40 до приймального відділення Васильківської ЦРЛ поступила дівчина, що постраждала внаслідок ДТП на трасі Київ-Одеса в районі с. Митниця», — повідомляється на сторінці лікарні у Facebook.

«При дівчині не було жодних документів, а також телефону. На вигляд їй 14-20 років, волосся кучеряве русявого кольору. З особливих прикмет: татуювання на лівому передпліччі. Дівчина знаходиться без свідомості у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії», — пише лікарня.

«Просимо всіх, хто має якусь інформацію щодо особи постраждалої, звертатися до Васильківської ЦРЛ за тел. 2-11-14 (приймальна), 2-47-52 (приймальне відділення), 2-47-60 (реанімація).

Також просимо максимально поширити дане повідомлення для якнайшвидшого встановлення особи постраждалої та повідомлення родичів», — говориться у дописі.

Share

One Comment

  1. Morgan Mcspedon

    I simply want to mention I’m all new to blogging and site-building and truly savored you’re blog. Almost certainly I’m going to bookmark your blog . You absolutely come with good well written articles. Many thanks for revealing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.