Може, українські організатори маршу УПА німецькою не читають? Інакше важко пояснити появу в їхніх рядах німецьких неонацистів

ЗМІ помітили німецьких неонацистів на марші УПА в Києві.

Про це пише Корреспондент.net.

У марші взяли участь представники німецької неонацистської партії Третій шлях і молодіжного крила NPD Junge Nationalisten.

У марші УПА в Києві, який щорічно проходить 14 жовтня, брали участь представники німецької партії, яку в Німеччину вважають неонацистською. Про це написало німецьке видання Deutsche Welle.

«Німецькі праві екстремісти взяли участь в марші Києвом», — йдеться в повідомленні.

Ідеться про прихильників німецької неонацистської партії Третій шлях і молодіжного крила NPD Junge Nationalisten, зі своїми прапорами і транспарантами, уточнює видання.

«Формування виникло на заході України під час німецької окупації, як військова частина українських націоналістів. Їхні бійці здійснили етнічні чистки в районі Волині і Східної Галичини в 1943 році», — пише видання.

Junge Nationalisten — молодіжне крило найбільш радикальної німецької партії NPD (Націонал-демократичної партії Німеччини), серед прихильників якої багато шанувальників Адольфа Гітлера.

Формально партія на вважається спадкоємицею фашистської НСДАП, відомство з охорони конституції ФРН визначає її як правоекстремістську.

При цьому партію не раз намагалися заборонити в Німеччині через культ Третього рейху, форму вітання у вигляді гітлерівських «зигів», прославлення солдатів вермахту і в цілому ностальгію за часами фюрера.

Про марш націоналістів, в якому брали участь молоді німецькі радикали, крім Deutsche Welle написали й інші ЗМІ Німеччини.

Зокрема Spiegel також дає новину про участь в марші УПА екстремістів Німеччини і теж згадує про Волинську трагедію.

Share

One Comment

  1. Donnetta Tomasi

    I simply want to mention I’m newbie to blogging and site-building and definitely savored this website. Very likely I’m likely to bookmark your blog . You really have very good posts. Thanks a lot for sharing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.