Може, все ж не варто радіти? Зеленський прийняв рішення рoзблoкувати Вкoнтaктe, Яндeкc та інші російські сайти: «Народ вимагає!»

Рlшeння прийнято! В Україні рoзблoкoвyють Вкoнтaктe, Яндeкc та інші сайти

Найближчим часом в Україні знову запрацюють популярні сайти Вконтакте, пошуковик Яндекс , Вебмані, сервіси Майл.ру і багато інших заборонених Порошенко.

Про це Elise Journal повідомляють власні джерела.

За нашими даними, блокування даних сайтів в 2017 році було пов’язане виключно з меркантильними цілями екс-президента України Петра Порошенка і Олександра Турчинова.

Блокування нібито російських сайтів, які мають офіси по всьому світу, завдало величезної шкоди ІТ-підприємцям України і бюджету нашої країни.

Відзначимо, що понад 70% громадян України були проти цензури і блокування популярних у всьому світі порталів.

Команда Володимира Зеленського, найближчим часом, готує скасування указу олігарха Порошенка про блокування Яндекса, ВК і інших популярних сайтів.

Відзначимо, що олігарх Порошенко почав жорстоку цензуру не в 2014 році, коли щодня гинули сотні українських Героїв, а саме в 2017 році, коли стрімко падав його рейтинг.

Також потрібно констатувати, що новий Президент України Володимир Зеленський був і є противником блокування будь-яких сайтів, які не порушують законів України.

За його словами, з соцмережами склалася схожа ситуація – спочатку необхідно дати людям альтернативу, а вже потім блокувати.

Президент вважає, що неправильно блокувати популярні в усьому світі сайти, заради рейтингу.

Share