МЗС запустив нову систему реєстрації українців, що виїжджають за кордон

Фахівці українського МЗС створили і запустили систему ДРУГ для реєстрації українців, що виїжджають за кордон.

Ця система спрямована на підвищення безпеки громадян України.

Про це повідомив Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, передає ONLINE.UA з посиланням на Укрінформ.

Погорельцев зазначив, що система ДРУГ не зобов’язує українців реєструвати свої дані при виїзді за кордон. Вона орієнтована на добровільну реєстрацію громадян України, які хочуть підвищити свою безпеку за межами країни.

Представник відомства підкреслив, що тільки за останній час МЗС проводив евакуацію українців з Непалу, Сирії, Лівії та Афганістану.

Але природні катаклізми можуть трапитися не тільки в регіонах підвищеного ризику, а й в будь-якій країні. Тому Погорельцев закликав українців реєструватися в системі ДРУГ.

За його словами, в даний час вже 2000 українців скористалися цією можливістю.

Систему ДРУГ можна завантажити на смартфон. Вона дозволяє у розділі Карта світу знайти найближчі диппредставництва України в будь-якій країні, а також надає інформацію про особливості, митних правилах і ситуації з безпекою в тій країні, в яку збирається в’їхати чоловік.

Share

3 Comments

  1. Valentin Burwinkel

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.