На кого ж ти Президента покинув? Богдан з другом, який віднині буде наглядати за Києвом, поїхали на відпочинок до Туреччини

Богдан і забудовник Вавриш полетіли на відпочинок у Туреччину, – ЗМІ

Керівник офісу президента Андрій Богдан полетів на відпочинок до Туреччини на відпочинок із забудовником Андрієм Вавришем, якого називають “новим смотрящим за Києвом”.

Про це повідомила журналістка Соня Кошкіна, яка поширила в соцмережах фото Богдана і Вавриша по прибуттю у аеропорту Анкари 3 жовтня.

Кошкіна зауважила, що наступного дня Вавриш зі своєю дружиною перебував у турецькій Каппадокії.

“…Є ще один знімок. В аеропорту Анкари в четвер (добиратися до Каппадокії – то ще пригода), на якому ми бачимо Вавриша і Богдана.

Відомо, що вони дружать і, мабуть, глава ОП вирішив скласти компанію своєму другові в важливий для нього момент”, – пише журналістка.

Як інформувала “Новинарня“, раніше голова офісу президента Богдан разом зі своїм другом Вавришем були зафіксовані на французькому курорті Сен-Тропе, де відбувалося весілля “смотрящого за Міністерством юстиції” Довбенка.

Мер Києва Віталій Кличко назвав забудовника Андрія Вавриша одним з “кураторів” столиці від нового президента Володимира Зеленського, з яким потрібно погодждувати рішення.

Share