«На крики «Укропи, здавайтесь!» відповідав кулемет»: ідентифікували останки бійця, який загинув на Луганщині 2014 року

У Дніпрі ідентифікували останки бійця 80-ї бригади, який загинув на Луганщині 2014 року

Едуард Слободян, військовослужбовець 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ, який загинув у бою в районі Цвітних Пісків Луганської області 5 вересня 2014 року, опізнаний за експертизами ДНК.

Наступного тижня (орієнтовно) молодший сержант Слободян буде перепохований на малій батьківщині, у Хмельницькій області, передає “Експрес”.

“На своєму БТР я вивіз тіла п’ятьох загиблих, – розповів журналістам Ігор Бездух, заступник голови ГО “Союз ветеранів десанту”, тоді – командир 125-го БТР 80-ї львівської бригади.

– Едуард Слободян був кулеметником на БТР №129, який підбили, і він з’їхав із дороги в лісопосадку.

Хлопці, що були на цій машині, до останнього вели бій. На відео, яке потім виставили в мережу російські найманці, видно БТР, що горить, а на крики “Укропи, здавайтесь!” відповідає кулемет.

Тіла загиблих вдалося вивезти і поховати на кладовищі в Старобільську. Вони були в жахливому стані, тож ідентифікувати бійців довелося за ДНК. Троє з нашої роти досі вважаються безвісти зниклими”.

Довгих три з половиною роки Едуард вважався зниклим безвісти. Експертизу проводили у Дніпрі.

Для поховання тіло доставлять на батьківщину бійця – у село Гринчук Кам’янець-Подільського району Хмельниччини.

Share

2 Comments

  1. Elba Depolo

    I simply want to say I am beginner to weblog and definitely enjoyed you’re blog site. More than likely I’m likely to bookmark your site . You surely have terrific article content. Appreciate it for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.