На Мирона-Вітрогона вибачте своїх кривдників. Добро повертається добром?

Мирон-Вітрогін 21 серпня: що не можна робити в цей день.

Це народне і релігійне свято присвячене пам’яті Мирона Критського, повідомляє znaj.ua.

А для вшанування пам’яті святих, мучеників і чудотворців, люди намагаються жити так, як вчили святителі.

Можна, звичайно і піти в храм, помолитися про доброту, про спокій, щоб чинили вам справедливо і не злилися інші люди.

Доброта Мирона була його способом творити чудеса. Одного разу у нього в коморі злодії почали забирати зерно в мішки. Мирон був настільки добрий, що не тільки не зупинив їх, він почав їм допомагати.

А це вищий прояв доброти для хлібороба, який стільки сил вклав в свій урожай. Злодії були настільки здивовані, що присоромились, стали на шлях віри і віддали все раніше награбоване власникам.

Тобто не варто забувати, що за допомогою доброти ми можемо допомогти не тільки іншим людям, а й собі. Адже помста тільки породжує помсту.

Та й злодії напевно крали зерно не від хорошого життя. У цей день варто прощати образи і бути великодушним навіть до тих, хто погано поводиться з вами.

На Русі цей день вважався або Днем Стрибога, або Вітрогонами, з приходом віри. І не просто так.

Дули дуже сильні вітри, які закручувалися і могли перетворитися на потужний вихор з пилом, гілками і листям.

У них кидалися камінням і встромляли ножі. Ніхто не пропонує вам проводити такі обряди, але від хитких конструкцій, моря і відкритих просторів варто триматися подалі.

Ще в цей день прийнято збирати ожину, готувати з неї пироги і заготовки на зиму. А листочки ягоди можна використовувати для трав’яного чаю.

Вважається, що ожина має цілющі властивості, може допомогти при застуді і зняти жар.

Не варто забувати і про те, що ще триває Успенський піст. А значить більшість свого вільного часу від важкої роботи, варто проводити в молитвах, роздумах про Бога, про те, як слідувати Його волі.

Ну і звичайно ж дотримуватися посту, який вважається не менш суворим, ніж Великий піст.

Share

3 Comments

  1. Dorian Bogenschutz

    I just want to tell you that I am just very new to weblog and seriously loved your web-site. Probably I’m going to bookmark your website . You absolutely have great articles. Thank you for sharing with us your website page.

  2. Jere Heuschkel

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.