На мітингу в Москві розгорнули банер на підтримку Сенцова

У Москві на проспекті Сахарова проходить санкціонований мітинг опозиції «За вільну Росію без репресій і свавілля».

Як повідомляє «Новая газета», на мітинг прийшли представники громадських організації, які займаються допомогою політв’язням, а також представники політичних партій, зокрема, «Парнасу», «Яблука» і ін.

Як видно з опублікованих виданням фото, на мітингу розгорнули великий банер на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Фото «Новой газеты»

Всього в мітингу беруть участь близько півтори тисячі осіб. Вони просять зупинити політичні репресії, звільнити політв’язнів, припинити «справу «Сьомої студії», не зносити будинки за проектом реновації, зупинити блокування «Телеграма» і припинити побиття людей на мітингах.

Крім того, учасники акції виступають проти порушення кримінальних справ за «неугодні» репости в соцмережах і порушення прав людини силовими структурами.

«Мітинг — це лише перша сходинка. Ми домовилися з правозахисниками, що це буде серія заходів. Ситуація в країні дуже тривожна», — сказав «Новой газете» політик Геннадій Гудков.

Пізніше один з організаторів заходу Лев Пономарьов повідомив «Новой газете», що на мітингу затримали трьох осіб.

За його словами, затриманих відвезли до ВВС Красносільська. На місце вже виїхали правозахисники.

У поліції Пономарьову пояснили, що людей затримали за неприпустимі висловлювання на адресу президента.

Фото «Новой газеты»

Share

One Comment

  1. Florentino Brombach

    I just want to say I’m all new to blogging and really enjoyed your blog. Likely I’m going to bookmark your site . You amazingly have excellent writings. Appreciate it for sharing your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.