На окупованій частині Донеччини стає більше прихильників союзу з РФ

На окупованих територіях Донецької області більше половини жителів хочуть союзу України з Росією.

Про це свідчить дослідження, проведене з 10 до 26 грудня 2017 року українським офісом міжнародного дослідницького агентства IFAK Institut на замовлення Міністерства інформаційної політики України, пише Українська правда.

«На окупованих територіях значно зросла кількість прихильників союзу з Росією, зокрема з 48% у 2016 році до 60% у 2017 році. Відповідно зменшилась частка тих, хто був проти будь-яких союзів, – 30% (2016 р.) та 23% (2017 р.)», – йдеться в підсумках дослідження.

На підконтрольній Києву частині Донеччини зовнішньополітичні уподобання майже не змінилися порівняно з даними червня-травня 2016 року.

Найбільша кількість опитаних (трохи більше третини – 37%) не хоче, щоб Україна приєднувалась до жодного зовнішньополітичного союзу.

Кожен четвертий (24%) на контрольованій Києвом території Донецької області підтримує приєднання до Європейського Союзу.

Однак майже третина (29%) підтримують приєднання до економічного та політичного союзу з РФ. У 2016 році прихильників такого об’єднання було менше – 22%.

Це ж дослідження показало, що по 43% жителів окупованих територій Донецької області виступають за надання їм особливого статусу у складі України та за незалежність ОРДО.

Опитування проводили у грудні 2017 року методом особистого інтерв’ю. Вибірка на окупованій території Донецької області – 600 респондентів (гранична похибка +-4,01), а на підконтрольній Києву – 705 (гранична похибка +- 3,77%).

Аналогічне опитування щодо особливостей свідомості й ідентичності жителів підконтрольних Україні та окупованих територій Донецької області проводили з 30 травня до 13 червня 2016 року.

Інформація викликала бурхливе обговорення в соцмережах.

«Якщо вірити Воланду (а кому ж іще можна вірити?), люди практично не змінюються. Отже, змінилися цінності. Росія кращою не стала, це ясно. Значить, гіршою стає Україна. От над чим слід кумекати президентові.»

«А, можливо, на окупованій частині, кращою стає пропаганда Росії, а саме російського телебачення . Тим більше в ситуації, коли воно стало єдиним, адже українського ТВ там намає. І, між іншим, Україна точно гіршою не стала. Особливо якщо порівнювати з ситуацією 2014 -15 років, коли економіка України із — за анексії Криму і війни на Донбасі була в глибочекнній ямі, то зараз ситуація набагато краща. І не бачити це не можна.

А для того, щоб Україна остаточно відірвалася від Росії,перестала бути російською губернією і стала самостійною цивілізованою державою. то помісна автокефальна православна церква потрібна. І це також розуміють ті, хто хоч трохи цікавиться тим, як влаштовані самостійні держави.»

«Подивіться на Вірменію. Ніяка інфекція не тявкнула «путін_ввєді». Тому й мир, а лугандонські хотєлки мені, якось…»

«Хочуть союзу? Нема проблем. Валіза, вокзал, і поки що Ростов.»

Share

3 Comments

  1. Mickie Wallin

    I simply want to say I’m very new to blogs and definitely savored your web blog. Likely I’m planning to bookmark your blog . You surely have amazing article content. Kudos for revealing your web site.

  2. Karl Merrill

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.