Найнезвичайніші виправдання декларацій: я єврей, у нас так заведено

Голова Державної служби фінансового моніторингу України, народний депутат Верховної Ради 6-го скликання Ігор Черкаський прокоментував свою декларацію.

Він заявив, що гроші отримав від бізнес-діяльності, пише Politeka з посиланням на “Сегодня“.

“Я на держслужбі сім років. До цього я займався великим бізнесом, у 2008-му році продав компанію “Кредо-Класик”, де був співвласником. Точну суму назвати не можу, скажу, що, за оцінками фахівців ринку, компанія коштувала $50 млн. Так що гроші офіційні, податки сплачені”, – зазначив він.

Згадав чиновник також і про свій автопарк, заявивши, що повсякчас наголошував його в деклараціях. “Так, усе оформлено на дружину, але купував я. Я – єврей, у нас так заведено: якщо заробляю гроші, то все в сім’ю.

Мені навіть незручно, що в неї такі старі машини, була б можливість, купив би нові”, – заявив він.

Ще користувачі соцмереж зазначили, що дружина Наталя задекларувала цінності і готівку, але деталі не вказала. У мережі посипалися жарти, мовляв, головний фінконтролер країни не зміг розвідати у дружини про її цінності.

“Я у справи дружини не лізу. Вона мені не сказала, а я не маю права вимагати”, – прокоментував Черкаський подію.

Нагадаємо, голова Державної служби фінансового моніторингу задекларував 2 квартири в Києві, понад 30 цінних картин, а також $580 тис. готівки і 22 тис. гривень у банку.

Окрім того, Черкаський вказав у декларації земельну ділянку площею 1360 кв. м і два будинки площею 544,60 кв. м.

Також він задекларував автомобіль Infiniti QX 56 і ще 4 автомобілі на рахунку його дружини, вартість яких не зазначено.

Зауважимо, в е-декларації Черкаського вказана готівка сумою $580 тис. і 210 тис. євро.

Share

One Comment

  1. Mathilda Schoborg

    I simply want to mention I am just newbie to blogging and definitely liked your website. Almost certainly I’m likely to bookmark your blog . You actually come with impressive articles and reviews. With thanks for sharing your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.