Нарешті! Всіх бранців з печери визволено!

У Таїланді врятували з печери всіх школярів та їхнього тренера.

Рятувальники в Таїланді вивели з печери Тхам Луанг всіх 12 членів шкільної футбольної команди та їхнього тренера, які понад два тижні були заблоковані під землею.

На півночі Таїланду рятувальники в вівторок, 10 липня, визволили з печери чотирьох членів шкільної футбольної збірної та їхнього тренера, повідомляє агентство dpa.

У попередні два дні вдалося вивести 8 дітей. Отже, всі 13 осіб, які з 23 червня були заблоковані в печері Тхам Луанг, вийшли на поверхню.

Щоб вийти з печери, школярам довелося подолати під водою кілька кілометрів.

Дещо полегшували цей шлях прокладені під водою канати. Перехід таким шляхом — непросте завдання навіть для досвідчених аквалангістів.

Кілька днів тому загинув колишній військовий військово-морських сил Таїланду Саман Гуна, який доставив дітям балони з киснем, але знепритомнів на зворотному шляху.

Кожного хлопця супроводжували двоє водолазів-професіоналів.

Перед тим школярам показали головні навички перебування під водою в акваланзі. Дехто з хлопців взагалі не вмів плавати.

Нагадаємо, що 23 червня діти із футбольної команди віком від 11 до 16 років та їхній 25-річний тренер після тренування пішли оглянути печеру Тхам Луанг.

Через паводок вони були змушені втікати далі в печеру та заблукали. Пошуки тривали понад тиждень, зокрема й через те, що внаслідок сильних опадів рівень води в печері постійно зростав.

Для звільнення бранців печери міжнародна команда рятувальників провела масштабні підготовчі роботи.

Share

One Comment

  1. Virgilio Schlachter

    I simply want to tell you that I am all new to blogs and actually liked your blog site. More than likely I’m want to bookmark your blog post . You absolutely have terrific articles and reviews. With thanks for revealing your blog site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.