Народ скаже, як зав’яже: Чехи освистали власного президента і назвали його «проросійським тролем»

«Сором, ганьба, проросійський троль», — у Чехії освистали Земана.

Чехів обурило те, що Земан не відвідував заходи з приводу 50-річчя окупації країни радянськими військами.

Початок промови президента Чехії Мілоша Земана на відкритті сільськогосподарської виставки зірвали: частина глядачів освистала главу держави під вигуки «Ганьба!» Про це повідомляє Lidovky, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

На плакатах демонстрантів були написи на кшталт — «Плоди нашої країни? Земан засіяв тільки злість і страх за наших дітей!» «Сором, ганьба, проросійський троль», — вигукувала одна з протестуючих.

Також освистали й інших політиків, наприклад, голову Сенату Мілана Штеха.

Президент публічно не відвідував заходи щодо 50-річчя окупації радянськими військами, що викликало обурення у частини громадськості.

Мілош Земан відомий своєю проросійською риторикою і симпатією до президента РФ Володимира Путіна.

У жовтні 2017 року чеський лідер опинився в центрі скандалу, назвавши силове захоплення Росією Криму «завершеною справою» і запропонувавши «вирішити питання» за допомогою виплат компенсацій Україні.

Share

One Comment

  1. Orlando Schwartzbach

    I simply want to say I’m beginner to blogging and site-building and truly enjoyed your web-site. Probably I’m planning to bookmark your website . You really come with terrific well written articles. With thanks for sharing with us your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.