Населення до чогось готують! Україну повертають в телевізори донбаських «рєспублік»: ви не повірите, що про нас показують и як реагують телеглядачі

«На Донбас повертають Україну.

В «рєспубліках» змінюється інформаційна повістка. Туди повертають Україну. Я про це і так знав, але побачити все на власні очі – це зовсім інша справа».

Так починається пост, надрукований на сторінці спільноти Повернись живим у Facebook, з необхідним поясненням: «м’я автора допису не вказано з міркувань безпеки»

«У кожному випуску новин на каналі «Луганск 24» поряд із розповідями про «вражаючі успіхи» так званої «ЛНР» на кшталт ремонту водогону, який «достался нам от Украины» в поганому стані, або про відкриття чергового дитячого майданчика та «success story» про отримання паспортів РФ, говорять й про те, що відбувається в «нєзалєжнай» (страшенно дратує).

Типові історії про те, як поліцейський в Голосіївському парку ганявся за поні, про розмальовані електрички на Вінниччині, або як в Лисичанську жителі залишилися без води через заборгованість за електроенергію.

До речі, розповіді про Національну поліцію зустрічаються в кожному випуску новин. Та, у якому би світлі не виставляли Україну пропагандисти, раніше в інформаційному просторі згадки про неї не з’являлися настільки часто.

Якщо говорити про життя на окупованих територіях, то там час ніби зупинився. Мало людей, вся молодь здебільшого в РФ.

Я їхав з Луганська в автобусі, де – на моє здивування – були переважно молоді люди. Я дивився на них і думав: «Що вони тут роблять? Яка їхня мотивація жити в умовах, де немає ніякої перспективи?».

А її реально немає. Якщо до війни всі як один працювали на шахтах та отримували величезну на той час зарплату, то зараз вона близько 12-15 тисяч рублів (по курсу це 5-6 тисяч гривень). Не надто багато при цінах, не нижче київських. Це я, звісно, не про комуналку, пальне та транспортні витрати – вони залишилися на рівні 2014 року.

На відміну від наших, українських міст на підконтрольній території, де повно військових, в окупованих населених пунктах людей в формі майже не видно. Особисто я бачив лише двох. Один їхав в автобусі з двома величезними картатими сумками, інший – на мосту поблизу Станиці Луганської, там, де його не мало би бути після розведення військ.

Але він є. На його плечі синя ганчірка з написом «СЦКК». Зелений піксель на кшталт російського та чорні берці. Виглядають вони, порівняно з українськими військовими, мерзенно – як в російському фільмі «ДМБ», хіба що вдягнені не в «дубок».

Окуповані міста занедбані. До війни там хоча би якось ремонтували дороги та викошували траву. Зараз таке побачиш лише на центральних вулицях. Особливо вбого виглядає Луганськ.

Я часто жартую, що будь-яке місто краще ніж Красний Луч. Але, побачивши сьогоденний Луганськ, я змінив думку. Щоправда, я не бачив сучасний Луч.

Люди, здається, почали розуміти: щось пішло не так. Але Україну чекають одиниці. Власне, це ті люди, які нишком возили харчі українським військовим у тодішній сектор «Д», та з якихось причин не виїхали на підконтрольну Україні територію.

А переважна більшість населення – це ті, хто повелися на казки, і в котрих відсутнє критичне мислення. За них ніби й мала би боротися Україна…»

Коментарі до посту заслуговують окремого аналізу.

«…Да они тысячами едут на территорию Украины из своего гетто… И все прекрасно видят… Гребут деньги, еду, документы новые делают…. И тявкают, про хунту…. Их полно, под каждым пенсионным фондом в Донецкой обл.. И не только….Не надо их возвращать назад, большинство людей там ненавидят Украину и всё украинское, они надеялись, что их, как Крым, раз, два и они — Россия. Не вышло, но они все равно верят и надеются на Путина, поэтому, мое мнение, провести гос. границу по ныне существующей и всё!»

«…Границу? Завтра они захотят границу по вашей квартире!»

«…Как бросить, пусть 20% граждан, которые настроены проукраински и не смогли выехать? Главное — не прогнуться. Никаких особых статусов. Полный вывод войск и наемников РФ. Показательный суд над преступниками. Над всеми, кто как либо «замазался». Только так. Другие условия — крах Украины, как независимой».ю

«…Поява новин про Україну на Луганському ТБ — тривожний сигнал. Виглядає так, що московія планує поступово впарювати нам окуповані території на своїх умовах»…

«…Там полягли мої побратими, цю землю зубами вирву, а що до мешканців,  якщо для вас Украина не пустий звук — ласкаво просимо, якщо плануєте вчити нас чи варто нам іти в НАТО і Євросоюз — будь ласка за поребрик.

Нєфіг дихати МОЇМ повітрям!»

 

Share