Наша «Надія»: У Запоріжжі тестували новий український вертоліт

Вертоліт «Надія» – це нащадок радянського гелікоптера МІ-2, який видатний конструктор Ігор Сікорський свого часу називав одним із кращих вертольотів світу, повідомляє Канал 24.

За часів незалежності запорізькі фахівці постійно модернізували стару модель. Так і отримали свою «Надію».

На ньому проводяться всі випробування паливної системи і т.п. Це набагато краще, ніж звичайний МІ-2 на старих двигунах, – запевнив авіатехнік Денис Пяткін.

«Надія» має потужні двигуни, розроблені у Запоріжжі. У кабіні, гвинтах та інших деталях замість металу використовують композитні матеріали.

За словами директора підприємства Агроавіадніпро Олександра Панікаревича, застосування композитних матеріалів дозволяє зменшити вагу. А у співвіднесенні з приладовим устаткуванням і жгутами, вага конструкції зменшується на 400 кілограмів.

Це дозволить машині брати більше вантажу на борт і літати на довші дистанції. Наразі ж триває сертифікація гвинтокрила, коли перевіряють надійність усіх його складових.

Перші польоти пройшли успішно, пілотам подобаються нові конструкторські рішення.

Приладова дошка буде без аналогових приладів, з цифровими індикаторами, буде збільшена дальність польоту. Також ми хочемо поставити на нього автопілот і віброгасники, які дадуть комфорт у польоті, – сказав льотчик-випробувач Андрій Федоров.

Серійний випуск гелікоптера почнеться наступного року.

Конструктори вважають, що їхній гвинтокрил знадобиться для вантажних і пасажирських перевезень, а також стане у нагоді силовикам, військовим та рятувальникам.

 

Share

One Comment

  1. Jenniffer Rechkemmer

    I just want to say I am just newbie to blogs and seriously liked this website. Likely I’m planning to bookmark your blog . You certainly have very good writings. Cheers for sharing with us your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.