Наша зовнішня політиа буде інакшою? Президент Зеленський відмовився зустрічатися з міністром закордонних справ Пристайком

Ніяких більше зустрічей! Зеленський все вирішив – не залишив йому більше шансів!

Володимир Зеленський відмовився зустрічатися з міністром закордонних справ Вадимом Пристайко, про це повідомляє телеграм канал Легітимний.

Андрій Єрмак ставить свою людину і буде повністю контролювати міжнародні відносини.

В Україні з’явилася людина, у якої в руках буде контроль за всіма політичними процесами в країні.

Варто дочекатися заміни Генерального прокурора і такій владі зможуть позаздрити Табачник, Медведчук, Балога і Льовочкін.

Окрім того, в Офісі Президента тривають консультації щодо майбутніх змін у вищих ешелонах влади.

Mind поспілкувався з декількому співробітниками офісу та кабміну, щоб зрозуміти, яких змін очікувати на позачерговому засіданні Верховної ради в наступну середу.

Одна з головних причин змін – це призначення з 11 лютого новим керівником Офісу президента Андрія Єрмака, який впроваджує власну політику.

Останні дні консультації в офісі президента щодо кадрових перестановок тривають до 02.00 і до 03.00 ночі і багато питань ще не вирішені.

За словами джерел Mind, наразі прем’єр-міністр Олексій Гончарук поки що залишається на своїй посаді, а чутки про його швидку відставку дещо перебільшені.

«Гончарук поки що не писав заяву на звільнення. Основна причина поганого настрою – це його конфлікт з Єрмаком.

Останній робить зачистку людей Коломойського, а також не зрозумілих для нього людей, а на їхнє місце ставить своїх і Ахметова.

Єрмак посварився з Гончаруком, бо вимагав призначити Тігіпка міністром економіки, а Гончарук захищав Милованова до останнього.

Причому, це єдина принципова позиція Гончарука», – розповіло джерело.

За його інформацією, у відставку Єрмак прагне відправити керівника НАБУ Артема Ситника.на заміну генпрокурору Руслану Рабошапці також розглядається Сергій Іонушас, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, однак в ОП немає однозначної згоди щодо цього.

«Єрмак спробує замінити Малюську, Рябошапку, Ситника, плюс почати розхитувати позиції Авакова, міністра оборони та міністра МЗС – це ті люди в уряді, що виступають проти.

Share