Наші кіберрозвідники змусили Міноборони РФ офіційно визнати: Росія таки направляє військових воювати в Україну

Таємний наказ: Міноборони РФ «спалилося», що направляє військових в Україну.

В 2016 році українські хактивісти з кіберальянсу FalconsFlame, Trinity, «Рух8» та «КіберХунта» передали волонтерам-розвідникам міжнародної спільноти InformNapalm дамп зламаної поштової скриньки російського військовослужбовця, який брав участь у бойових діях на Донбасі, пише Канал 24.

У своєму відеоблозі InformNapalm на 24 каналі вказали місце постійної дислокації терориста-ідіота з РФ.

Воно розташоване в реальному сенсі в чорта за рогами, а саме – 99 тактична група Північного флоту, Новосибірські острови, острів Котельний.

Попов Юрій Сергійович, народився 21 червня 1985 року. Паспорт зареєстрований у місті Вологда. Військовослужбовець за контрактом, звання – матрос.

Він виконував злочинні накази російського воєнного командування і брав участь в окупації Донбасу під прикриттям незаконних збройних формувань «Спарта» і «П’ятнашка» влітку — восени 2015 року.

У нашому розпорядженні є фотографії довідок, які видали Попову у так званих «військових частинах» терористичної організації «ДНР».

Прикметно, що у поштовій скриньці Попова виявили розрахункові листки, які вказують на те, що під час виконання бойових завдань в Україні він був військовослужбовцем і отримував заробітну плату від Міноборони РФ.

Відомо, що станом на 25 січня 2016 року Попов входив до складу так званого «підрозділу» терористичної організації «ДНР» і звертався до голови так званого «Союзу добровольців Донбасу» для отримання нагороди.

Але і це ще не все. Хакер-активіст Sean Townsend вирішив влаштувати пекельний тролінг.

Він звернувся до міністра оборони Шойгу, оскільки йдеться про військовослужбовця. А раз мовиться про перетин кордону та участь у незаконних збройних формуваннях, то додав в копію директора ФСБ Бортнікова.

Суть звернення така: «Пане міністре, пане директоре, прошу звернути увагу на кричущий випадок дезертирства».

Далі йдуть факти про те, що Попов залишив свою частину і незаконно перетнув кордон з Україною. А потім, як додаток, прикріплюються документи.

Своє звернення хакер скерував через інтернет-приймальні. І це працює! І хоч ФСБ не відреагувало, Міноборони РФ радо ковтнуло приманку і дало хід справі. У правдивості фактів ніхто не засумнівався.

У справі почала розбиратися вся армійська вертикаль від контрадмірала до генерал-майора і полковника.

Бешкет вдався.

Належні 30 днів минули, але відповіді не надійшло. Після публікації InformNapalm навіть в Міноборони РФ зрозуміли, що це чистісінька підстава.

Не біда. Хакер пішов далі – звернувся в генеральну прокуратуру і коротко повідомив про те, що МО РФ порушує терміни, встановлені законом. І нарешті прийшла відповідь: «У ході розгляду встановлено, що запитані вами дані мають гриф секретності».

І що з того, запитаєте ви, звичайна бюрократична відмазка! Помиляєтеся.

Якби у зверненні було наведено недоведений фактаж, то високі чини МО і ФСБ вказали б на це і на тому б і все завершилося.

А відповідь означає, що матрос Юрій Попов існує. Він служить у військовій частині на краю світу і отримує там зарплату. Попов справді воював на Донбасі у НЗФ «Спарта». Він не звільнявся і не дезертував (як хакер припускав у зверненні).

Бо тоді б у першому випадку офіційна відповідь була б, що такий військовослужбовець більше не служить в лавах ЗС РФ. А в другому – сказали б, що вжили заходів, а інформація не розголошується через таємницю слідства.

Але у відповіді – «гриф секретно». І що це означає? Є таємний наказ про відправлення російських військовослужбовців для проходження служби у «військові частини» бойовиків на Донбасі.

Враховуючи масштаб і географію затіяного, такий наказ міг підписати тільки верховний головнокомандувач РФ – Путін.

Фактично ми маємо документальне підтвердження від міністерства оборони Російської Федерації.

І цей документ ще згодиться нам для Гааги.

Share