Нашому Президенту варто змінити оточення на таке, яке буде казати правду, а не те, що він хоче почути

Виселення з України російських дипломатів – правильний крок, але владі варто було таке рішення приймати не на четвертому році війни і не в знак солідарності із Великобританією.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив політичний експерт Мар’ян Ощановський, пише Інформатор.

«Видворення дипломатів – безумовно, крок правильний. Але робити це в знак солідарності з Великобританією та ще й вихвалятись цим – неправильно.

Як мінімум, Порошенку треба було заявити, що українські спецслужби отримали від англійських колег інформацію, яка підтверджує причетність росіян до вбивства Сергія Скрипаля.

А так на четвертому році війни приєднуватися до американсько-європейського «флешмобу» якось не зовсім комільфо», – написав він.

Експерт зазначив, що заява народного депутата Ірини Геращенко про неможливість виселення дипломатів Росії за день до того, як Петро Порошенко прийняв протилежне рішення свідчить про відсутність комунікації в команді президента, або про те, що Захід не координував свої плани з українською владою.

«Заява Ірини Геращенко і коментарі провладних політологів і аналітиків про неможливість видворення російських дипломатів за день до рішення Порошенка свідчать:

а) або про відсутність комунікації в команді президента;

б) або про те, що ніякого попереднього узгодження дій з країнами Заходу не було: ніхто Порошенка не попереджав про запланований «флешмоб», а рішення про виселення дипломатів він прийняв після того, як стало відомо, що це вже зробили США і країни ЄС.

Тобто про «координацію дій із Заходом» нам збрехали», – написав він.

«І ще про заяви Геращенко, яка через день змінила свою думку щодо виселення дипломатів РФ.

Президенту варто терміново змінювати людей в оточенні на тих, які будуть казати правду, а не те, що він хоче чути.

Був вже один президент, оточення якого створило для нього «теплу ванну». Зараз він живе в Ростові», – додав експерт.

Share

One Comment

  1. Cornelius Akre

    I just want to tell you that I am just new to blogging and site-building and truly loved you’re web page. Likely I’m going to bookmark your website . You certainly come with great well written articles. With thanks for revealing your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.