«Нацарювала на 1,2 мільйони і втекла»: На Волині засудили чиновницю-мільйонерку. Затримали її аж в Аргентині

На Волині засудили чиновницю-мільйонерка: жінку затримали в Аргентині.

Зловмисниця разом з компаньйонами «поцупила» у держави 1,2 мільйона гривень, пише Сегодня.

У Волинській області судили колишню начальницю відділу Волинської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру», яка звинувачувалася в розтраті і заволодінні коштами держпідприємства в особливо великих розмірах, а також службовій підробці.

«Дев’ять членів організованої злочинної групи – керівник і працівники регіональної філії ДП» Центр ДЗК «протягом 2011-2013 років скоїли розтрату коштів підприємства на суму майже 1 млн. 200 тис. гривень», – повідомляють в прокуратурі.

Роль обвинуваченої полягала в тому, що вона підшукувала підставних осіб для фіктивного працевлаштування та укладення від їх імені фіктивних цивільно-правових угод, завіряла такі угоди підробленим підписом, і залучала до них акти прийому виконаних робіт та розрахунків.

З квітня 2015 жінка перебувала в розшуку і в кінці грудня 2017 вона була затримана в Аргентині.

Незважаючи на відсутність договірних відносин між Україною та Аргентинською Республікою в сфері екстрадиції, аргентинські компетентні органи прийняли рішення про її видачу за запитом української сторони на основі доброї волі і взаємності, що стало безпрецедентним випадком в сфері міжнародного співробітництва.

З огляду на те, що обвинувачена відшкодувала всі завдані збитки, суд визнав її винною в скоєні злочини і призначив покарання у вигляді штрафу в сумі 425 тис. гривень, з позбавленням права обіймати певні посади.

Штраф жінка вже оплатила. Кримінальне провадження по іншим членам організованої злочинної групи знаходяться на розгляді в суді.

Share

One Comment

  1. Dione Eagon

    I just want to mention I’m beginner to blogging and really liked this blog site. Very likely I’m likely to bookmark your blog post . You certainly come with outstanding articles. Thanks a lot for sharing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.