Наєв повертається! Чим буде займатися бойовий генерал, екс-командувач ООС? Посаду довго не підбирали

Наєв повертається. Екс-командувач ООС на посаді заступника НГШ береться за інформгігієну у ЗСУ.

Колишній командувач Операцією об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв працюватиме у напрямку інформаційної складової морально-психологічного забезпечення Збройних сил України.

Про це у вівторок, 2 липня, інформує пресцентр Генштабу ЗСУ, пише Новинарня.

На нараді з представниками структур морально-психологічного забезпечення ЗСУ Наєв був присутній в якості заступника начальника Генерального штабу ЗСУ.

“Питання інформаційної складової у військових колективах є однією із головних умов забезпечення належного рівня морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та полягає у налагоджені дієвих внутрішніх комунікацій між усіма рівнями посадових осіб”, – цитує Наєва пресслужба ГШ.

На зустрічі також обговорили рівень готовності військовослужбовців до виконання завдань за призначенням, аспекти збереження їхнього життя і здоров’я, впровадження системи психологічної декомпресії особового складу й соціально-правового забезпечення військовослужбовців та їхніх родин.

Серед спікерів – начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗС України генерал-лейтенант Олег Грунтковський.

Відзначимо, що до призначення командувачем ОС у травні 2018 року Наєв також перебував на посаді заступника НГШ.

Як інформувала “Новинарня“, у травні 2019 року операцію Об’єднаних сил замість Наєва очолив Олександр Сирський.

Share