Не де-небудь, а в Полтаві: СБУ викрила організацію, що мала дестабілізувати ситуацію в Україні. Її очільник отримав медаль від Путіна. Ну і, звісно, гроші

У Полтаві «взяли» сепаратиста, який отримав нагороду від Путіна.

Служба безпеки України викрила на Полтавщині організацію, яка займалася поширенням матеріалів сепаратистського змісту, які мали дестабілізувати ситуацію в Україні, пише Gazeta.ua.

Її керівник Сергій Проваторов отримав нагороду з рук російського президента, інфомує прес-служба СБУ.

«Оперативниками спецслужби були встановлені особи з-поміж мешканців Полтави, які сповідуючи відверті проросійські погляди, на замовлення кураторів з РФ готували та поширювали друковані матеріали, які мали на меті сформувати вигідну країні-агресору думку й у такий спосіб вносити дестабілізацію у суспільно-політичну ситуацію як на території регіону, так в і державі загалом, оскільки значна частина з виготовлених примірників друкованої продукції направлялась в інші регіони нашої держави.

За вказану деструктивну діяльність, фігуранти отримували грошову винагороду від російських спонсорів.

А керівник так званого «Правління всеукраїнського союзу громадських організацій «Об’єднання організацій співвітчизників «Русское содружество» Сергій Проваторов отримав державну нагороду РФ «медаль Пушкіна» від президента РФ Володимира Путіна», — ідеться в повідомленні.

У членів угруповання вилучили примірники друкованої продукції, заборонену в Україні символіку країни-агресора, комп’ютерну техніку.

Затриманим загрожує до трьох років в’язниці.

Share