Не повірите, з чого виготовляли алкоголь під Києвом? З незамерзаючої рідини для авто

У Борисполі поблизу столиці виявили підпільний цех, на якому було налагоджене масове виробництво сурогатного алкоголю з незамерзаючої рідини для автомобілів.

Як повідомили в обласній прокуратурі, сурогатний алкоголь виготовляли шляхом технологічної переробки незамерзаючої рідини для авто.

Під час обшуку правоохоронці вилучили спиртовмісну рідину у загальній кількості майже 70 тисяч літрів, полімерні кубовики з рідиною із характерним запахом спирту у загальній кількості 17 тисяч літрів, ректифікаційну колону, 2 вертикальні цистерни об’ємом по 20 тисяч літрів, 5 горизонтальних цистерн об’ємом 15 тисяч літрів, спиртовмісну продукцію в полімерних пляшках (омивач скла, розпалювачі спиртові, гелеві та інше), документи та чорнові записи, комп’ютерну техніку, барвники та вимірювачі спирту.

Згідно з повідомленням, вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 30 млн гривень.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії, а також вирішується питання щодо направлення до суду клопотання про арешт вилучених товарно-матеріальних цінностей.

Нагадаємо, нещодавно Держстат повідомив, скільки грошей витрачають українці на купівлю алкоголю, та якому саме спиртному віддають перевагу.

У той же час експерти ВООЗ наголошують, що зловживання навіть якісним алкоголем може призвести як мінімум до семи видів раку.

Share

One Comment

  1. Lorette Ortenzio

    I simply want to say I am just new to blogging and site-building and seriously enjoyed this blog. Most likely I’m going to bookmark your website . You definitely have impressive articles and reviews. Many thanks for sharing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.