Не тільки Лобода: як статусні українці рекламують у світі ЛНДР

В Україні є цілий ряд популярних українців, які забувають свій «патріотизм», коли необхідно заробити грошей.

Про це повідомляють журналіст Олексій Чібісов.

«Гроші не пахнуть для багатьох українців – Світлани Лободи, Монатіка, Куйок й інших артистыв, які згадують про свій «патріотизм» тільки тоді, коли їм потрібно розпродати квитки на концерт в Києві», – зазначив він.

Також Чібісов розповів про іншого статусного українця, який, проживаючи в Європі, займається популяризацією бойовиків «ЛДНР».

«Російські терористи в 2014-му створили організацію «Рух за мир на Донбасі».

У неї відразу ж вступили ватяні ГО зі всіх країн Європи.

Так, сепаратист Сергій Бардаш, який родом з Вінниці, називає себе командиром гуманітарного батальйону Mobius, яка діє в Ірландії та Сполученому Королівствы», – підкреслив журналіст.

За словами Чібісова, українець веде в мережі досить активну діяльність, яку спонсорує Росія.

«Бардаш отримує тисячі фунтів від Росії щомісяця за ведення груп в соціальних мережах.

Як пишуть в матеріалах кримінальної справи, використовує стійку ієрархічну систему інформаційних сторінок, груп, спільнот (близько 70 штук), які керуються з його основних персональних акаунтів», – уточнив журналіст.

Слід уточнити, що головною метою сепаратиста є популяризація «ЛДНР» в світі, а також поширення інформації про «кривавий режим» в Україні.

Share

One Comment

  1. Hosea Wilbourn

    I just want to say I am beginner to blogging and truly loved this web blog. More than likely I’m planning to bookmark your blog post . You actually come with great posts. Regards for revealing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.